Włoska przygoda nad Adriatykiem - wycieczka objazdowa - od 1690 zł !

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez geotour2 (osoba prywatna) -

Włoska przygoda nad Adriatykiem - wycieczka objazdowa - od 1690 zł !

Pełna treść ogłoszenia Włoska przygoda nad Adriatykiem - wycieczka objazdowa - od 1690 zł !

Terminy:
O dostępne terminy prosimy pytać.

świadczenia:
CENA ZAWIERA:
Przejazd komfortowym autokarem (kimatyzacja, barek, video/dvd, WC, rozkładane fotele), 7 noclegów w hotelach */ * , wyżywienie 2 x dziennie (7 śniadań, 7 obiadokolacji); ubezpieczenie Signal Iduna: KL - 10 000 EUR i NNW - 5 000 PLN; opiekę pilota przewodnika, podatek VAT; program zwiedzania.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, wjazdów do miast, przewodników loklanych (około 70 euro/osoby); serwisu plazowego; napojów do obiadokolacji; ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (2,5%) oraz chorób przewlekłych; świadczeń niewymienionych w ofercie.

PROGRAM WYCIECZKI:
Dzień 1: Wyjazd z Polski
Wyjazd z Polski według rozkładu (w godzinach wieczornych), przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy.

Dzień 2: Riwiera Adriatycka
Po południu przyjazd do hotelu na Riwierze Adriatyckiej. Zakwaterowanie. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: San Marino
Rano śniadanie, następnie przejazd do San Marino, które jest jednym z najmniejszych państw Europy, o powierzchni zaledwie 61,6 km kwadratowych. Głównym miastem i stolicą kraju jest San Marino. Stolica jest największą atrakcją turystyczną. Posiada ciekawe zabytki m.in. pozostałości murów obronnych, zamek, Pałac Rządowy, Bazylikę św. Marina. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4: Watykan
Po wczesnym śniadaniu przejazd do Watykanu - zobaczymy Plac Św. Piotra. Nawiedzimy Bazylikę Św. Piotra wraz z grobem Błogosławionego Jana Pawła II. Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Rzymu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5: Rzym
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Rzymu. Zwiedzimy Rzym starożytny i zobaczymy Bazyliki: Św. Jana na Lateranie, Św. Pawła i Santa Maria Maggiore. Po południu spacer przez Rzym barokowy do najpiękniejszych placów i fontann. Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6: Asyż
Po śniadaniu przejazd do Asyżu, związanego z życiem Świętego Franciszka. Zobaczymy Bazylikę wraz z Grobem Św. Franciszka, spacer po starym mieście. Wieczorem przejazd do hotelu na Riwierze Adriatyckiej. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7: Riwiera Adriatycka
W godzinach rannych śniadanie. Dzień poświęcony na plażowanie, odpoczynek, zakupy itp. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8: Riwiera Adriatycka
Rano śniadanie. Dzień poświęcony na plażowanie, odpoczynek, zakupy itp. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9: Wenecja
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Wenecji. Po rejsie statkiem zwiedzimy Bazylikę i Plac Św. Marka, zobaczymy wieżę Campanillę, Most Westchnień, przystań gondolierów i most oraz dzielnicę Rialto. Wieczorem wyjazd do Polski. Nocy przejazd do Polski.

Dzień 10: Przyjazd do Polski
Przyjazd do kraju w godzinach południowych.

Więcej informacji w Biurze Podróży "Geotour",
pod numerem telefonu: 323460306 lub 500556600, e-mailem, internetowo.

Mapa WrocławProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Włoska przygoda nad Adriatykiem - wycieczka objazdowa - od 1690 zł ! ,1 690 zł


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj