Włoska przygoda nad Adriatykiem - wycieczka objazdowa - od 1690 zł !

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez geotour2 (osoba prywatna) -

Włoska przygoda nad Adriatykiem - wycieczka objazdowa - od 1690 zł !

Pełna treść ogłoszenia Włoska przygoda nad Adriatykiem - wycieczka objazdowa - od 1690 zł !

Terminy:
O dostępne terminy prosimy pytać.

świadczenia:
CENA ZAWIERA:
Przejazd komfortowym autokarem (kimatyzacja, barek, video/dvd, WC, rozkładane fotele), 7 noclegów w hotelach */ * , wyżywienie 2 x dziennie (7 śniadań, 7 obiadokolacji); ubezpieczenie Signal Iduna: KL - 10 000 EUR i NNW - 5 000 PLN; opiekę pilota przewodnika, podatek VAT; program zwiedzania.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, wjazdów do miast, przewodników loklanych (około 70 euro/osoby); serwisu plazowego; napojów do obiadokolacji; ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (2,5%) oraz chorób przewlekłych; świadczeń niewymienionych w ofercie.

PROGRAM WYCIECZKI:
Dzień 1: Wyjazd z Polski
Wyjazd z Polski według rozkładu (w godzinach wieczornych), przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy.

Dzień 2: Riwiera Adriatycka
Po południu przyjazd do hotelu na Riwierze Adriatyckiej. Zakwaterowanie. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: San Marino
Rano śniadanie, następnie przejazd do San Marino, które jest jednym z najmniejszych państw Europy, o powierzchni zaledwie 61,6 km kwadratowych. Głównym miastem i stolicą kraju jest San Marino. Stolica jest największą atrakcją turystyczną. Posiada ciekawe zabytki m.in. pozostałości murów obronnych, zamek, Pałac Rządowy, Bazylikę św. Marina. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4: Watykan
Po wczesnym śniadaniu przejazd do Watykanu - zobaczymy Plac Św. Piotra. Nawiedzimy Bazylikę Św. Piotra wraz z grobem Błogosławionego Jana Pawła II. Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Rzymu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5: Rzym
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Rzymu. Zwiedzimy Rzym starożytny i zobaczymy Bazyliki: Św. Jana na Lateranie, Św. Pawła i Santa Maria Maggiore. Po południu spacer przez Rzym barokowy do najpiękniejszych placów i fontann. Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6: Asyż
Po śniadaniu przejazd do Asyżu, związanego z życiem Świętego Franciszka. Zobaczymy Bazylikę wraz z Grobem Św. Franciszka, spacer po starym mieście. Wieczorem przejazd do hotelu na Riwierze Adriatyckiej. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7: Riwiera Adriatycka
W godzinach rannych śniadanie. Dzień poświęcony na plażowanie, odpoczynek, zakupy itp. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8: Riwiera Adriatycka
Rano śniadanie. Dzień poświęcony na plażowanie, odpoczynek, zakupy itp. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9: Wenecja
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Wenecji. Po rejsie statkiem zwiedzimy Bazylikę i Plac Św. Marka, zobaczymy wieżę Campanillę, Most Westchnień, przystań gondolierów i most oraz dzielnicę Rialto. Wieczorem wyjazd do Polski. Nocy przejazd do Polski.

Dzień 10: Przyjazd do Polski
Przyjazd do kraju w godzinach południowych.

Więcej informacji w Biurze Podróży "Geotour",
pod numerem telefonu: 323460306 lub 500556600, e-mailem, internetowo.

Mapa WrocławProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Włoska przygoda nad Adriatykiem - wycieczka objazdowa - od 1690 zł ! ,1 690 zł


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj