Technical Support - website

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez magda.slaska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Technical Support - website

Dla producenta oprogramowania dla klientów biznesowych, w związku z rozwojem firmy poszukujemy:

(lokalizacja: Wrocław)

Zadania:

Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za rozwiązywanie problemów technicznych naszych klientów, współpracę z naszym działem Customer Support oraz działem Developmentu. Jest to wewnętrzny produkt firmy, osoba na tym stanowisku również będzie odpowiedzialna za rozwijanie produktów.

Wymagania:

dobra znajomość języka angielskiego
znajomość technologii webowych: HTML, CSS, JavaScript, AJAX, REST
znajomość języka PHP - podstawy
komunikatywność (praca wymaga bardzo dobrej komunikacji z resztą zespołu)
gotowość do pracy w godzinach popołudniowych/wieczornych (np. 14-22)

Oferujemy:

pełną wyzwań i dynamiki pracę w innowacyjnym środowisku, z pasjonatami w swojej branży;
atrakcyjne wynagrodzenie - od 4000 zł netto
pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą
interesujący pakiet socjalny

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626

Mapa WrocławProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Technical Support - website

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !