Specjalista ds. rekrutacji zewnętrznej

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez kontakt64 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. rekrutacji zewnętrznej

Firma Medipe jest prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku z siedzibą we Wrocławiu, która specjalizuje się w świadczeniu usług w sektorze medycznym. Medipe wywodzi się ze spółki kapitałowej posiadającej ponad 10-letnie doświadczenie na rynku europejskim.

Poszukujemy osób do pracy jako:
Specjalista ds. rekrutacji zewnętrznej

W zakres obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało m.in.:
rekrutowanie kandydatów zainteresowanych praca w charakterze Opiekuna/Opiekunki osób starszych w Niemczech,
reprezentowanie firmy na obszarze wybranych regionów w kraju,
reprezentowanie firmy na targach pracy i spotkaniach informacyjnych,
udzielanie informacji na temat możliwości i warunków współpracy z Medipe,
organizowanie grupowych i indywidualnych spotkań informacyjnych i rekrutacyjnych,
realizacja strategii marketingowej firmy.

Wymagamy:
komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
umiejętności w zakresie rekrutacji,
umiejętności kreowania pozytywnego wizerunku firmy,
samodzielności, odpowiedzialności,
doskonałej organizacji własnej pracy,
czynnego prawa jazdy kategorii B.


Oferujemy:
uczestnictwo w ciekawych projektach,
niezbędne narzędzia pracy (samochód, komórka, laptop),
pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym, intensywnie rozwijającym się zespole.


Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny (71) 377 88 14.Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gajowickiej 195, NIP8971770377, KRS 0000378175 oraz inne Spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych mi usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych) a także w celach marketingowych.
Jednocześnie zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług Spółki MEDIPE Sp. z o.o. i innych Spółek powiązanych kapitałowo uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu.
Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest MEDIPE Sp. z o.o. oraz że dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Mapa WrocławProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. rekrutacji zewnętrznej


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Miasto Wrocław !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj