Specjalista ds. rekrutacji

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez kadry12 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. rekrutacji

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiada. Nasza agencja odnotowana jest w Rejestrze Licencjonowanych Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (centrum miasta)

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie, rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy
Wstępna selekcja kandydatów (analiza dokumentów, sprawdzanie znajomości języka niemieckiego, tworzenie profili i prowadzenie bazy kandydatów)
Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych w j. niemieckim
Weryfikacja referencji
Tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych
Bieżąca współpraca z Klientami międzynarodowymi oraz nawiązywanie współpracy z nowymi parterami (sprzedaż usług HR)
Realizacja zadań administracyjnych

Wymagania:
Biegła znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Preferowane wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: HR, psychologia, socjologia, filologia niemiecka)
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego
Orientacja na klienta, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, rzetelność

Oferujemy:
Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
Możliwość awansu, rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności
Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
Praca w międzynarodowym środowisku (możliwość wykorzystywania języka niemieckiego na co dzień)
Miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole

Sposób aplikowania: CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy przesłać na adres e-mail, koniecznie z adnotacją w temacie maila:
Specjalista ds. rekrutacji.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa WrocławProfil założony 5 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. rekrutacji

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !