SPECJALISTA DS. OBROTU ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez rekrutacja108 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SPECJALISTA DS. OBROTU ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ

Agencja Doradztwa Personalnego MENTOR HR Managament posiada certyfikat agencji zatrudnienia
wydany przez Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 11877.

Naszą misją jest wsparcie firm europejskich w doborze odpowiednich pracowników na określone stanowiska pracy oraz zapewnienie rozwoju zawodowego najlepszym kandydatom.
Wyznajemy zasadę, iż największą wartością w każdej organizacji są ludzie.

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy kandydatów
na stanowisko:

Nr ref.: SOEE/01/2015

Miejsce zatrudnienia: najbliższe okolice Wrocławia

Opis stanowiska:

Prognozowanie zużycia energii elektrycznej przez odbiorców
Grafikowanie zużycia energii elektrycznej
Rozliczanie zakupu energii elektrycznej
Rozliczanie zakupu usług dystrybucji od operatorów nadrzędnych
Rozliczanie opłaty przejściowej i jakościowej
Udostępnianie danych pomiarowych odbiorców korzystających zakupu na zasadach TPA
Analiza rynku energii
Sporządzanie raportów, sprawozdawczość

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub średnie
doświadczenie zawodowe w obrocie energią elektryczną na rynku hurtowym, wyznaczaniu profilu zużycia energii przez odbiorców, grafikowaniu zużycia energii elektrycznej dla grupy odbiorców i rozliczaniu zakupu energii elektrycznej
Znajomość prawa energetycznego oraz podstaw prawnych i zasad działania TGE
Znajomość narzędzi informatycznych do obsługi zakupu energii i jej rozliczenia
Umiejętność kalkulowania ceny energii w zależności od profilu zużycia godzinowego
Umiejętność pracy w warunkach stresu
Spokój
Komunikatywność
Dokładność
Samodyscyplina
Wysoka sprawność działania i podejmowania decyzji
Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwości rozwoju i awansu na wyższe stanowisko
Atrakcyjne wynagrodzenie i premia okresowa
Wysoki stopień samodzielności

Aplikacje (CV +list motywacyjny) prosimy przesyłać w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia wraz z numerem referencyjnym za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Gwarantujemy poufność otrzymanych zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo
do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest MENTOR HR Management., z siedzibą w Rzeszowie (35-328), przy ul. Geodetów 1.
Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Mapa WrocławProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - SPECJALISTA DS. OBROTU ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !