Specjalista ds. marketingu

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez kontakt64 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. marketingu

Firma Medipe jest prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku z siedzibą we Wrocławiu, która specjalizuje się w świadczeniu usług w sektorze medycznego. Medical Care Staffing wywodzi się ze spółki kapitałowej posiadającej ponad 8-letnie doświadczenie na rynku europejskim w zakresie rekrutacji. Naszym atutem jest ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu personelu na terenie Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Pomagamy w ten sposób pracodawcom uzupełniać braki kadrowe, oferując pracę dla lekarzy, pielęgniarek oraz osób do opieki nad osobami starszymi.
W chwili obecnej do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalisty ds. marketingu


Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

Przygotowywanie strategii marketingowych
Redagowanie i aktualizacja publikacji (strona internetowa, social media, artykuły eksperckie)
Koordynacja prac graficznych
Monitoring rynku HR i działań konkurencji
Dystrybucja materiałów promocyjnych
Reprezentowanie firmy podczas Targów oraz Giełd Pracy
Raportowanie i ocena bieżących działań


Od Kandydatów oczekujemy:

Wiedzy z zakresu marketingu, e-marketingu, social media, PR,
Kreatywności
Tzw. lekkiego pióra
Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
Umiejętności pracy pod presją czasu
Zdolności organizacyjnych, poczucia estetyki
Prawa jazdy kat. B
Gotowość do wyjazdów służbowych


Oferujemy:

ciekawą pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość rozwoju zawodowego
motywacyjny system wynagradzania
miłą i przyjazną atmosferę pracy

Oferujemy ciekawą pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie, realny wpływ na rozwój organizacji oraz bardzo przyjazne środowisko pracy.

Swoje dokumenty aplikacyjne prosimy wysłać na adres e-mail wraz z dopiskiem:

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gajowickiej 195, NIP8971770377, KRS 0000378175 oraz inne Spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych mi usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych) a także w celach marketingowych.
Jednocześnie zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług Spółki MEDIPE Sp. z o.o. i innych Spółek powiązanych kapitałowo uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu.
Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest MEDIPE Sp. z o.o. oraz że dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Mapa WrocławProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. marketingu


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj