Spawacz TIG Niemcy

KONTAKT

Rusko - Dodane przez SILVERHAND (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz TIG Niemcy

POGOTOWIE PRACY W NIEMCZECH (SILVERHAND)

- potrzebujesz pomocy?

- straciłeś właśnie pracę?

- skończyły się zlecenia?

- nie odpowiadają Ci warunki zatrudnienia lub zakwaterowania?

- chcesz zmienić pracę na lepszą?

Pomożemy Ci!

Jesteśmy w pobliżu każdego większego miasta w Niemczech.

Skype: silverhand.natalia

Skype: silverhand.agnieszka

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zgłoś się do nas telefonicznie bądź wyślij CV na adres mailowy, znajdziemy dla Ciebie odpowiednią pracę w Niemczech od Zaraz!

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

S P A W A C Z

TIG 141

Nr ref. WRC/7P/5565

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego.

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Data rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:

spawanie konstrukcji stalowych metodą TIG 141 (stal szlachetna)
Wymagania:

komunikatywna znajomość j. niemieckiego - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta
min. roczne doświadczenie w spawaniu wskazaną metodą!
aktualne uprawnienia spawalnicze,
mile widziany własny samochód
Oferta:

atrakcyjne wynagrodzenie (od 12 do 14 euro netto na godzinę)
zaliczki co tydzień
możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości informujemy o tym)
zatrudnienie na warunkach niemieckich
składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
respektowane prawo do urlopu - nasze usługi są bezpłatne
stały kontakt z biurem w Polsce

Usługa dodatkowa:

Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Składanie aplikacji:

SILVERHAND => bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822).

Tel. 606 857 993

Tel. 606 857 662

Tel. 668 381 767

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Mapa RuskoProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz TIG Niemcy

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !