Public Account Manager

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez k.gorgol (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Public Account Manager

KS Service Sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Aktualnie dla naszego Klienta, specjalizującego z branży wydawniczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: PAM/WRW/2014

Zakres obowiązków:
realizacja wyznaczonych planów sprzedaży produktów elektronicznych
współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego oraz innymi jednostkami z sektora publicznego
aktywne pozyskanie nowych Klientów z sektora publicznego
opieka nad aktualnymi Klientami
raportowanie w systemie CRM
analiza rynku skierowana na poszukiwanie nowych Klientów
zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta
wyjazdy do Klientów i reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych

Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży do sektora publicznego minimum 1 rok warunek konieczny
prawo jazdy kat. B warunek konieczny
zapał do sprzedaży i rozwinięte kompetencje sprzedażowe
inicjatywa i umiejętność szukania nowych Klientów
sumienność w wykonywaniu swoich zadań
umiejętność efektywnego zorganizowania sobie dnia pracy
skuteczność i wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów
wysoka kultura osobista

Oferujemy:
wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
niezbędny sprzęt do pracy: laptop, mobilny Internet, telefon, służbowy samochód
wsparcie Asystenta Handlowego
atrakcyjną, komplementarną ofertę produktową dla sektora publicznego
cykliczne szkolenia sprzedażowo - produktowe
elastyczny czas pracy nie ma konieczności pracy w biurze (praca w ramach własnej działalności gospodarczej)
dużą samodzielność w działaniu
zdobycie doświadczenia w prestiżowej firmie o uznanej pozycji na rynku
rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z nr ref.: PAM/WRW/2014 na podany adres e-mail.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Mapa WrocławProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Public Account Manager

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !