Public Account Manager

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez k.gorgol (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Public Account Manager

KS Service Sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Aktualnie dla naszego Klienta, specjalizującego z branży wydawniczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: PAM/WRW/2014

Zakres obowiązków:
realizacja wyznaczonych planów sprzedaży produktów elektronicznych
współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego oraz innymi jednostkami z sektora publicznego
aktywne pozyskanie nowych Klientów z sektora publicznego
opieka nad aktualnymi Klientami
raportowanie w systemie CRM
analiza rynku skierowana na poszukiwanie nowych Klientów
zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta
wyjazdy do Klientów i reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych

Wymagania:
doświadczenie w sprzedaży do sektora publicznego minimum 1 rok warunek konieczny
prawo jazdy kat. B warunek konieczny
zapał do sprzedaży i rozwinięte kompetencje sprzedażowe
inicjatywa i umiejętność szukania nowych Klientów
sumienność w wykonywaniu swoich zadań
umiejętność efektywnego zorganizowania sobie dnia pracy
skuteczność i wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów
wysoka kultura osobista

Oferujemy:
wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
niezbędny sprzęt do pracy: laptop, mobilny Internet, telefon, służbowy samochód
wsparcie Asystenta Handlowego
atrakcyjną, komplementarną ofertę produktową dla sektora publicznego
cykliczne szkolenia sprzedażowo - produktowe
elastyczny czas pracy nie ma konieczności pracy w biurze (praca w ramach własnej działalności gospodarczej)
dużą samodzielność w działaniu
zdobycie doświadczenia w prestiżowej firmie o uznanej pozycji na rynku
rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z nr ref.: PAM/WRW/2014 na podany adres e-mail.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Mapa WrocławProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Public Account Manager

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !