Psycholog poszukuje pracy

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez j.przybyszewska871 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Psycholog poszukuje pracy

Jestem psychologiem. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studium Interwencji Kryzysowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Na studiach realizowałam tzw. moduły edukacyjne z zakresu psychologii klinicznej i zdrowia.

Posiadam doświadczenie w pracy z osobami starszymi w domu pomocy społecznej (wsparcie emocjonalne, interwencja w kryzysie i sytuacjach konfliktowych, ćwiczenie umiejętności poznawczych, diagnoza psychologiczna, towarzyszenie chorym w okresie terminalnym), dzieckiem autystycznym (realizacja programu edukacyjnego utrzymanego w nurcie terapii behawioralnej) oraz sprawcą przemocy w rodzinie (zakład karny). Jestem członkiem organizacji pozarządowej działającej na rzecz aktywizacji i integracji środowiska osób starszych i niepełnosprawnych.

Uczestniczę w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. W trosce o własny rozwój i jakość mojej pracy biorę udział w treningach psychologicznych oraz terapii własnej. Posiadam umiejętność przygotowywania i realizacji zajęć warsztatowych dopasowanych do potrzeb konkretnej grupy.

Jestem osobą pracowitą, odpowiedzialną, z inicjatywą, o wysokim poziomie empatii i otwartości na innych ludzi, wiedzę, wyzwania i uczenie się nowych umiejętności. Mam dużą motywację do pracy i dalszej nauki. Poszukuję pracy/stażu w zawodzie (forma, zakres, wymiar czasowy do uzgodnienia), najchętniej w obszarze szeroko rozumianej pomocy psychologicznej (ale nie tylko).

Kontakt telefoniczny (608 431 884) lub poprzez e-mail. Osobom zainteresowanym udostępnię CV, referencje oraz inne dokumenty potwierdzające moje kwalifikacje. Zapraszam do poznania mnie bliżej:)

Mapa WrocławProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Psycholog poszukuje pracy


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj