Psycholog poszukuje pracy

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez j.przybyszewska871 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Psycholog poszukuje pracy

Jestem psychologiem. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studium Interwencji Kryzysowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Na studiach realizowałam tzw. moduły edukacyjne z zakresu psychologii klinicznej i zdrowia.

Posiadam doświadczenie w pracy z osobami starszymi w domu pomocy społecznej (wsparcie emocjonalne, interwencja w kryzysie i sytuacjach konfliktowych, ćwiczenie umiejętności poznawczych, diagnoza psychologiczna, towarzyszenie chorym w okresie terminalnym), dzieckiem autystycznym (realizacja programu edukacyjnego utrzymanego w nurcie terapii behawioralnej) oraz sprawcą przemocy w rodzinie (zakład karny). Jestem członkiem organizacji pozarządowej działającej na rzecz aktywizacji i integracji środowiska osób starszych i niepełnosprawnych.

Uczestniczę w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. W trosce o własny rozwój i jakość mojej pracy biorę udział w treningach psychologicznych oraz terapii własnej. Posiadam umiejętność przygotowywania i realizacji zajęć warsztatowych dopasowanych do potrzeb konkretnej grupy.

Jestem osobą pracowitą, odpowiedzialną, z inicjatywą, o wysokim poziomie empatii i otwartości na innych ludzi, wiedzę, wyzwania i uczenie się nowych umiejętności. Mam dużą motywację do pracy i dalszej nauki. Poszukuję pracy/stażu w zawodzie (forma, zakres, wymiar czasowy do uzgodnienia), najchętniej w obszarze szeroko rozumianej pomocy psychologicznej (ale nie tylko).

Kontakt telefoniczny (608 431 884) lub poprzez e-mail. Osobom zainteresowanym udostępnię CV, referencje oraz inne dokumenty potwierdzające moje kwalifikacje. Zapraszam do poznania mnie bliżej:)

Mapa WrocławProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Psycholog poszukuje pracy


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj