Przedstawiciel Handlowy

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez praca.wroclaw3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel Handlowy

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

Obecnie dla naszego klienta z branży tworzyw sztucznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
NR REF.: PH/PL/04
MIEJSCE PRACY: CAŁA POLSKA

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Dbanie o relacje z obecnymi klientami firmy
Rozwój istniejącej struktury sprzedaży
Realizowanie planów sprzedażowych i ich raportowanie
Doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentu
Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania:
Znajomość zagadnień tworzyw konstrukcyjnych wymagane
Doświadczenie w dystrybucji tworzyw konstrukcyjnych - wymagane
Minimum roczne doświadczenie w firmie handlowej
Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
Wypracowane kontakty z kontrahentami branży motoryzacyjnej, AGD i innych
Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
Znajomość technik sprzedaży
Mile widziana znajomość programów Comarch Optima
Wysoka kultura osobista
Nastawienie na cel
Komunikatywność
Kreatywność
Samodzielność
Zaangażowanie
Otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
Możliwość pracy zdalnej (Home Office)
Premie uzależnione od wyników pracy
Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Kontakt:
GI Group Sp. z o.o. Oddział Wrocław
ul. Szczytnicka 40
50-382 Wrocław

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na podany niżej adres z dołączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Mapa WrocławProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel Handlowy

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Miasto Wrocław !