Przedstawiciel ds Odszkodowań.

Wrocław - Dodane przez Firma Handlowo-Usługowa Perfekcja Pośrednictwo Prawne. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel ds Odszkodowań.

Zrób karierę w naszej firmie.

Chcesz mieć poważne obowiązki i pracować w sympatycznym i kompetentnym zespole? Jeśli tak, znalazłeś się we właściwym miejscu.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko.

PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY DS.ODSZKODOWAŃ.

ZADANIA:

Dotarcie do osób poszkodowanych:

Wypadki komunikacyjne
Wypadki w gospodarstwie rolnym
Wypadki na budowie
Zalania,powodzie
Zniszczenia, strata majątku
Błędy w sztuce lekarskiej
Zakażenia w jedynostkach służby zdrowia
Służebność przesyłu
W kręgu swojej rodziny,znajomych itp.
Wstępny wywiad w sprawie wypadku i szkód
Wstępne przedstawienie oferty firmy
Przekazanie stosownych dokumentów Klientowi

Kogo szukamy:

Osoby Komunikatywne
Osoby o wysokiej kulturze osobistej
Mających wielu przyjaciół i znajomych
Nie stawiamy wymagań co do wieku, wykształcenia,płci itd.

Oferujemy:

Możliwość dodatkowego zajęcia i dodatkowych dochodów prowizja
Swobodę co do czasu pracy
Zapewniamy darmowe materiały reklamowe
Nie oferujemy pracy etatowej
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w atrakcyjnej branży prawnej
Możliwość awansu na stanowisko handlowiec( etat + auto + telefon + atrakcyjna płaca

Nasza oferta jest dla Ciebie interesująca?

Wyślij nam swój życiorys oraz list motywacyjny na e-mail:

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Mapa WrocławProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel ds Odszkodowań.

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !