Programista .NET ( Praca zdalna )

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez kariera8 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Programista .NET ( Praca zdalna )

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta, lidera w dziedzinie doradztwa i technologii obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Tworzenie nowych aplikacji w technologii .NET
Analiza wymagań projektowych
Analiza i modelowanie procesów
Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
Doświadczenie w projektowaniu na platformie .NET
Znajomość:
C# .NET 4.0/4.5,WPF, WCF,AutoMapper, nHibernate, TFS 2013, VisualStudio 2012/2013, SQL Server 2008/2008R2, wzorców projektowych
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Prywatną opiekę medyczną
Udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach
Szkolenia zawodowe oraz językowe
Możliwość rozwoju zawodowego
Atrakcyjne warunki finansowe

Region: Cała Polska, praca zdalna

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Mapa WrocławProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Programista .NET ( Praca zdalna )

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !