Pracownik sekretariatu - od zaraz!

Kąty Wrocławskie - Dodane przez Work Express Sp. z o. o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik sekretariatu - od zaraz!

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego).
Aktualnie dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik sekretariatu

Obowiązki:

- obsługa sekretariatu, dbanie o porządek i wygląd biura
- prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim
- odbieranie telefonów,
- przyjmowanie i nadawanie listów i paczek
- przyjmowanie gości

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
- gotowość do podjęcia pracy od 12.12. do 19.12.2014 (tydzień - biuro czynne od poniedziałku do piątku)
- znajomość MS Office
- dokładność i sumienność
- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
- mile widziany status osoby uczącej się

Oferujemy:

- pracę na okres tygodnia ( godziny pracy 8 - 16 )
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
- profesjonalną i życzliwą obsługę ze strony agencji

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Mapa Kąty WrocławskieProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik sekretariatu - od zaraz!

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !