Pracownik restauracji - Bielany Wrocławskie - 14 zł brutto/h

Bielany Wrocławskie - Dodane przez praca.wroclaw1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik restauracji - Bielany Wrocławskie - 14 zł brutto/h

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK RESTAURACJI
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Nr ref. BK/0116/Wr-Bielany

Opis stanowiska pracy:
Obsługa klienta
Przygotowywanie i wydawanie posiłków
Obsługa kasy
Dbanie o czystość

Oczekiwania:
Książeczka sanepidowska
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
Dyspozycyjność
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność

Oferujemy:
Umowę zlecenie na okres próbny, a następnie umowę o pracę tymczasową bądź umowę o pracę
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Możliwość przejęcia przez Klienta
Elastyczny grafik pracy
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w młodym i przyjaznym zespole

InterKadra Sp. z o.o.
ul. Rybacka 9, Wrocław
666 826 927

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.
Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Mapa Bielany WrocławskieProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik restauracji - Bielany Wrocławskie - 14 zł brutto/h

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !