Pracownik Produkcji

Komorniki - Dodane przez rekrutacja.legnica (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Produkcji

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Komornik kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
- zgrzewanie i formowanie obręczy stalowych
- praca siedząca, polegająca na wykonywaniu czynności powtarzalnych
-miejsce pracy: Komorniki koło Środy Śląskiej

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia min. zasadniczego zawodowego
- doświadczenia w pracy na produkcji min. 6 miesięcy- mile widziane na stanowisku: Operator Maszyn
- gotowości do pracy systemie III zmianowym
- własnego transportu do miejsca pracy
- zdolności manualnych
- wysokiej motywacji do pracy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie (dodatkowo premia frekwencyjna i regulaminowa )
- możliwość przejęcia bezpośrednio przez firmę po okresie sprawdzającym
- pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres rekrutacja.legnica małpa mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie PRA/KOM/2015
Więcej informacji oraz ogłoszeń znajdą Państwo na naszej stronie

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Mapa KomornikiProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Produkcji

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !