Pracownik Pomocniczy w Magazynie

Siechnice - Dodane przez praca.jelcz-laskowice (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Pomocniczy w Magazynie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK POMOCNICZY W MAGAZYNIE
Numer referencyjny: PPMAG/SIE

Obowiązki:
- ręczna kompletacja zamówień,
- kontrola ilościowa i jakościowa kompletowanego towaru,
- przygotowywanie paczek do wysyłki,
- obsługa skanera,
- obsługa wózka widłowego,
- inne prace magazynowe.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
- motywacja do pracy,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
- odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.,
- stałość zatrudnienia,
- możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego klienta,
- możliwość rozwoju w obszarze gospodarki magazynowej,
- atrakcyjne warunki finansowe.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Mapa SiechniceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Pomocniczy w Magazynie

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !