Pracownik ochrony. Bielany Wrocławskie

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez wroclaw50 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik ochrony. Bielany Wrocławskie

KS Service jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2894.
Dla jednego ze swoich Klientów z branży ochroniarskiej lidera na rynku polskim, specjalizującego się w ochronie osób i mienia, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik ochrony
Nr referencyjny ochrona/BW/2014
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania powierzone na stanowisku:
Ochrona obiektu handlowego
Podejmowanie działań na wypadek zaistniałych zdarzeń

Oferujemy:
Umowę zlecenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w największej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:
Niekaralność
Odpowiedzialność, spostrzegawczość, dyspozycyjność
Sprawność fizyczna
Wysoka kultura osobista

Zainteresowanych Kandydatów* prosimy o przesłanie CV na adres mailowy z dopiskiem "Pracownik ochrony".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Zapraszamy również do naszego biura KS SERVICE ul. B. Prusa 1/24, 50-319 Wrocław, 71 3252194, 507049258

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Mapa WrocławProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik ochrony. Bielany Wrocławskie

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !