Pracownik Magazynu Logistycznego

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez praca.wroclaw3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Magazynu Logistycznego

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU LOGISTYCZNEGO
CROSS-DOCKING
C-DOCK/BIELANY
MIEJSCE PRACY: BIELANY WROCŁAWSKIE

Zakres obowiązków:
Rozładunek/ załadunek/ przeładunek TIR-ów/ samochodów dostawczych cross-docking
Prawidłowy obrót towaru poprzez przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie wytycznych i procedur
Praca w zgodzie ze standardami Klienta

Wymagania:
Uprawnienia do obsługi wózki widłowe wysokiego składu oraz aktualne własne badania psychotechniczne
Doświadczenie w przeładunku typu cross-docking minimum rok
Aktualne badania psychotechniczne
Umiejętność wykonywania operacji logistycznych w obrębie powierzonego obszaru
Samodzielność
Dokładność
Systematyczność
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie od początku/ połowy czerwca 2015

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w załączniku, koniecznie z dopisaną klauzulą Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Mapa WrocławProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Magazynu Logistycznego

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !