Pracownik Magazynowy - OD ZARAZ

KONTAKT

Dobroszyce - Dodane przez praca.wroclaw3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Magazynowy - OD ZARAZ

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY
PM/OWW/DBR
MIEJSCE PRACY: DOBROSZYCE

OBOWIĄZKI:
Obsługa wózka widłowego na magazynie
Załadunek i rozładunek towarów na magazynie
Właściwa i terminowa realizacja zadań
Dbanie o prawidłowy stan powierzonych maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:
Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
Aktualne badania psychotechniczne
Sumienność i terminowość
Motywacja do pracy
Doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego
Dyspozycyjność do pracy w godzinach 10-18 oraz 23-7

OFERUJEMY:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie produkcyjnej
Atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:
GI Group Sp. z o.o. Oddział Wrocław
ul. Szczytnicka 40
50-382 Wrocław
Tel: 668-466-385

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w załączniku, koniecznie z dopisaną klauzulą:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Mapa DobroszyceProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Magazynowy - OD ZARAZ

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !