Praca Pielęgniarka Wielka Brytania-Oxford

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez katarzyna3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca Pielęgniarka Wielka Brytania-Oxford

PCQ Recruitment to jedyna europejska agencja rekrutacyjna specjalizująca się w 100% w rekrutacji i wsparciu dla pielęgniarek w procesie podejmowania zatrudnienia w Irlandii, Anglii oraz Irlandii Północnej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ
Miejsce pracy: Wielka Brytania, OXFORD

Odległości: Londyn- ok 1,15h, Lotnisko Luton-1h, ok 45 min Lotnisko Heathrow

Oferujemy:

13/h
pakiet bezpłatnych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
pełny pakiet socjalno-emerytalny
wsparcie w relokacji i formalnościach

OPIS STANOWISKA:
- praca w systemie zmianowym w klasycznej rotacji zmian dziennych i nocnych.
- w zakresie obowiązków nadzorowanie procesów opiekuńczych dla rezydentów w podeszłym wieku z problemami ruchowymi oraz demencją, administrowanie leków, nadzór nad dokumentacją, opracowywanie planów opieki ( care plans ), praca zespołowa, monitorowanie jakości pracy i utrzymania standardów opieki przez personel pomocniczy.

Prosimy o zgłaszanie się kandydatów:
posiadających rejestrację NMC lub chęć do jej przystąpienia ze wsparciem PCQ Recruitment
mających doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, opiece paliatywnej, oddziałach wewnętrznych etc.
posiadających poziom języka angielskiego umożliwiający pracę zespołową, opiekę nad pacjentem

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV.

Mapa WrocławProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca Pielęgniarka Wielka Brytania-Oxford

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !