Praca jako Opiekunka Osób Starszych na terenie całych Niemiec do 1300 Euro

KONTAKT

Wiśniowa - Dodane przez rekrutacja96 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca jako Opiekunka Osób Starszych na terenie całych Niemiec do 1300 Euro

Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym?
Medwork24 oferuje Ci pracę jako Opiekunka Osób Starszych w Niemczech.

Obowiązki:
- pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych
-podawanie leków
-spacery
- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

Oferujemy:

- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji
- legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów
- ubezpieczenie na terenie Polski (druk A1, karta EKUZ)
- odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne
- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem opiekunka/opiekun osób starszych w tytule wiadomości.

W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Kontakt : 62 76 43 995 lub 883 022 229

Mapa WiśniowaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca jako Opiekunka Osób Starszych na terenie całych Niemiec do 1300 Euro

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !