Praca dla osób z NIEDOWAGĄ, NADWAGĄ I OTYŁYCH

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez welbiz1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla osób z NIEDOWAGĄ, NADWAGĄ I OTYŁYCH

Poszukujemy przedsiębiorczych osób do współprowadzenia Klubu Zdrowego Stylu Zycia we Wrocławiu,
oraz gotowych i zdecydowanych:
- schudnąć lub przytyć aby uzyskać odpowiednią wagę i sylwetkę oraz nauczyć się prawidłowo odżywiać,
- praktykując zdobyć nowy atrakcyjny zawód
Trenera Wellness - Doradcy ds. odżywiania i suplementacji.

Oferujemy
- przeszkolenie i szkolenia przygotowujące do zawodu,
- stałą umowę kontraktową,
- wysokie zarobki: za usługi, prowizje sprzedażowe premie, bonusy,
- jasną ścieżkę awansów i kariery,
- duży zakres samodzielności,
- indywidualne dopasowanie godzin pracy.

Obowiązki
- aktywne pozyskiwanie klientów,
- organizowanie spotkań z klientami,
- prowadzenie konsultacji żywieniowych,
- prowadzenie kursów odchudzających i prelekcji,
- sprzedaż suplementów i odżywek,
- zapewnienie klientom zindywidualizowanej obsługi,
- budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji z klientami.

Wymagania
Szczególnie zainteresowani jesteśmy osobami:
- w wieku powyżej 26 lat,
- o wysokiej kulturze osobistej,
- łatwo nawiązującymi kontakty,
- pozytywnie myślącymi,
- gotowych do pracy w gabinecie i terenie,
- zdecydowanymi pracować na własny rachunek.

Działamy w branży Wellness promując:
- dobry wygląd,
- prawidłową wagę i sylwetkę,
- dobre samopoczucie,
- energię i witalność,
- aktywność fizyczną.

Jeśli czujesz w sobie nie wykorzystany potencjał i chcesz spróbować rozwinąć się w międzynarodowej korporacji prześlij swoje CV.

(Proszę w odpowiedzi o podanie ile Pani/Pan ma cm wzrostu i ile kg waży)

Mapa WrocławProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla osób z NIEDOWAGĄ, NADWAGĄ I OTYŁYCH

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !