Praca dla osób z NIEDOWAGĄ, NADWAGĄ I OTYŁYCH

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez welbiz1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla osób z NIEDOWAGĄ, NADWAGĄ I OTYŁYCH

Poszukujemy przedsiębiorczych osób do współprowadzenia Klubu Zdrowego Stylu Zycia we Wrocławiu,
oraz gotowych i zdecydowanych:
- schudnąć lub przytyć aby uzyskać odpowiednią wagę i sylwetkę oraz nauczyć się prawidłowo odżywiać,
- praktykując zdobyć nowy atrakcyjny zawód
Trenera Wellness - Doradcy ds. odżywiania i suplementacji.

Oferujemy
- przeszkolenie i szkolenia przygotowujące do zawodu,
- stałą umowę kontraktową,
- wysokie zarobki: za usługi, prowizje sprzedażowe premie, bonusy,
- jasną ścieżkę awansów i kariery,
- duży zakres samodzielności,
- indywidualne dopasowanie godzin pracy.

Obowiązki
- aktywne pozyskiwanie klientów,
- organizowanie spotkań z klientami,
- prowadzenie konsultacji żywieniowych,
- prowadzenie kursów odchudzających i prelekcji,
- sprzedaż suplementów i odżywek,
- zapewnienie klientom zindywidualizowanej obsługi,
- budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji z klientami.

Wymagania
Szczególnie zainteresowani jesteśmy osobami:
- w wieku powyżej 26 lat,
- o wysokiej kulturze osobistej,
- łatwo nawiązującymi kontakty,
- pozytywnie myślącymi,
- gotowych do pracy w gabinecie i terenie,
- zdecydowanymi pracować na własny rachunek.

Działamy w branży Wellness promując:
- dobry wygląd,
- prawidłową wagę i sylwetkę,
- dobre samopoczucie,
- energię i witalność,
- aktywność fizyczną.

Jeśli czujesz w sobie nie wykorzystany potencjał i chcesz spróbować rozwinąć się w międzynarodowej korporacji prześlij swoje CV.

(Proszę w odpowiedzi o podanie ile Pani/Pan ma cm wzrostu i ile kg waży)

Mapa WrocławProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla osób z NIEDOWAGĄ, NADWAGĄ I OTYŁYCH

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !