Pielęgniarki / Pielęgniarzy do pracy przy Opiece w Niemeczech

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez globalis (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pielęgniarki / Pielęgniarzy do pracy przy Opiece w Niemeczech

Licencjonowane Pośrednictwo Pracy Globalis w oddziale we Wrocławiu poszukuje
PERSONELU MEDYCZNEGO DO OPIEKI NAD OSOBAMI STARSZYMI w domach prywatnych w Niemczech z możliwością późniejszego zatrudnienia w DOMACH OPIEKI (Altenheim) na terenie NIEMIEC

Obowiązki:
Praca będzie polegała na zapewnieniu osobie starszej pomocy codziennej i podstawowej opieki całodobowej m in. wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych u pacjenta, przygotowywanie posiłków itp. oraz utrzymaniu gospodarstwa domowego.

Od Kandydatów wymagamy:

Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
Dokumentu potwierdzającego posiadane kwalifikacje (odpowiednio: dyplom pielęgniarstwa, świadectwo ukończenia szkoły dla opiekunów medycznych , dyplom lekarza)
Aktualnego prawo wykonywania zawodu
Doświadczenia zawodowego popartego świadectwami pracy i /lub referencjami
Prawo jazdy kat. B mile widziane

Zapewniamy:

Legalne zatrudnienie na korzystnych warunkach
Atrakcyjne zarobki adekwatnie do umiejętności
Zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu Podopiecznego
Elastyczny czas pobytu za granicą
Stały kontakt z koordynatorem Firmy Globalis za granicą

Osobom zakwalifikowanych do pracy w Domach Opieki oferujemy pomoc w przeprowadzeniu procedury uznania polskich kwalifikacji medycznych za granicą (nostryfikację dokumentów kwalifikacyjnych)

Aplikować prosimy poprzez załączanie do formularza zgłoszeniowego CV wraz z klauzulą dotyczącą danych osobowych.

Zapraszamy też do odwiedzenia naszego biura

Pl. Nowy Targ 28 pokój 307
50-141 Wrocław

Tel. 882 067 788

Firma GLOBALIS została założona w 2008 roku. Jesteśmy certyfikowanym Pośrednictwem Pracy Tymczasowej, wpisanym do Krajowego Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 5186.
Działamy zarówno na terenie Polski, jak i krajów niemieckojęzycznych.
Podstawą naszych działań jest indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego Klienta, a naszym priorytetem jego satysfakcja

Mapa WrocławProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pielęgniarki / Pielęgniarzy do pracy przy Opiece w Niemeczech

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !