Pakowacz/-ka

KONTAKT

Siechnice - Dodane przez annaczechak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pakowacz/-ka

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do wykonywania czynności:

Pakowacz
Miejsce pracy: Siechnice, Nr ref.: P/SIE/QP

Opis stanowiska pracy:

pakowanie wyrobów gotowych,
kontrola ilościowa i jakościowa pakowanych wyrobów,
dbałość o porządek w obszarze wykonywanych czynności.

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
pracę na umowę zlecenie,
3 - zmianowy system pracy, praca pn pt,
możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze gospodarki magazynowej,
atrakcyjny system wynagradzania (podstawa+ gratyfikacja).

Wymagania:

zdolności manualne i gotowość do pracy fizycznej,
mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
dyspozycyjność i elastyczność,
odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
wysoka kultura osobista.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.
Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami

Mapa SiechniceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pakowacz/-ka

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !