Opiekunka osoby starszej, Xanten, od 27.06.2014

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez kontakt64 (osoba prywatna) -

Opiekunka osoby starszej, Xanten, od 27.06.2014

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka osoby starszej, Xanten, od 27.06.2014

Firma Medipe Sp. z o.o. specjalizująca się w zatrudnianiu personelu opiekuńczego i medycznego do pracy w Niemczech poszukuje:

Opiekunka osoby starszej, Xanten, od 27.06.2014

Numer referencyjny: PA2706

Oferujemy:

1. legalne zatrudnienie w oparciu o umowę z polskim pracodawcą,
2. atrakcyjne wynagrodzenie,
3. opłacone składki ZUS,
4. zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu pacjenta,
5. pokrycie kosztów przejazdu,

Wymagania:

1. Dobra znajomość języka niemieckiego,
2. Doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
3. Predyspozycje psychologiczne, cierpliwość i życzliwość,
4. Dobry stan zdrowia,

Pacjentka w wieku 87 lat (wzrost 155 cm, waga 58 kg) z demencją i ograniczeniami ruchowymi. Pani ma Pflegestufe 1. Słabo widzi i słyszy, nie ma problemów z mówieniem ani orientacją. Pani jest leżąca, porusza się jedynie na wózku. Nie jest w stanie zadbać o higienę osobistą, nie ubiera się samodzielnie, ani samodzielnie nie przyjmuje pokarmów. Pani jest inkontynentna, stosuje pieluchy. Nie ma większych problemów ze spaniem, sporadycznie potrzebna będzie pomoc w nocy.

Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Pacjentki całkowitą opieką, należeć będzie: wspieranie jej podczas kąpieli i pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy, gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów, pomoc Pacjentce przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, towarzyszenie Pacjentce podczas spacerów, organizacja czasu wolnego Pacjentki, towarzyszenie podczas codziennych czynności życiowych.
Do dyspozycji opiekunki w pełni wyposażony pokój oraz internet.

Wynagrodzenie: 1040

Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny (71) 377 88 29 i podanie numeru ogłoszenia. Można wysłać również sms o treści Opieka pod nr 600 020 315.

Do aplikacji proszę załączyć klauzule:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gajowickiej 195, NIP8971770377, KRS 0000378175 oraz inne Spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych mi usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych) a także w celach marketingowych.
Jednocześnie zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług Spółki MEDIPE Sp. z o.o. i innych Spółek powiązanych kapitałowo uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu.
Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest MEDIPE Sp. z o.o. oraz że dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Mapa WrocławProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka osoby starszej, Xanten, od 27.06.2014


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Miasto Wrocław !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj