Opiekunka osoby starszej od 31.10. do Bhl

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez kontakt64 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Opiekunka osoby starszej od 31.10. do Bhl

Nr ref. BR3110

Zapewniamy:
Legalne i bezpieczne zatrudnienie,
Wysokie wynagrodzenie i możliwość uzyskania atrakcyjnej premii (za pracę w okresie świątecznym, polecenie opiekunki, polecenie rodziny),
Terminową wypłatę wynagrodzenia w walucie wybranej przez Opiekunkę/Opiekuna (euro lub złotówki),
Ubezpieczenie i opłacone składki ZUS,
Pokrycie kosztów podróży,
Nieodpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu pacjenta,
Opiekę koordynatora w czasie pobytu na zleceniu,
Oferty i terminy dobrane indywidualnie do umiejętności i preferencji Opiekunki/Opiekuna.

Wymagamy:
Doświadczenia w opiece nad osobą starszą,
Predyspozycji psychologicznych do wykonywania zawodu opiekuna,
Dobrego stanu zdrowia,
Mile widziane prawo jazdy,
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Pacjentka kobieta 88 lat, mierzy 160 cm wzrostu i waży 76 kg. Pacjentka po udarze, cierpi na ogólną słabość starczą, arytmię serca, niewydolność serca, nadciśnienie, inkontynencję, depresję, chroniczne biegunki, a także zaburzoną krzepliwość krwi, zawroty głowy.
Nie ma problemów z komunikacją, mową, ani wzrokiem. Nosi aparat słuchowy oraz okulary. Nie ma żadnych zaburzeń orientacji w czasie i przestrzeni.
Potrzebuje pomocy przy poruszaniu się, transferze oraz wchodzeniu/schodzeniu po schodach. Korzysta z rolatora. Nie wymaga pomocy przy kąpieli i innych czynnościach związanych z utrzymywaniem higieny osobistej, z wyjątkiem mycia włosów oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Jest częściowo inkontynenta nie trzyma moczu, stąd wymaga zmiany pampersów i wkładek. Pacjentka czasami budzi się w nocy.
Do obowiązków opiekunki należy również przygotowywanie posiłków dla pacjentki, wykonywanie zakupów oraz zajmowanie się gospodarstwem domowym.

Pacjentka mieszka w domku jednorodzinnym na wsi, do najbliższego sklepu jest 20 minut pieszo. Do dyspozycji opiekunki jest własne mieszkanie: pokój z łazienką, telewizją, radiem, dostępem do Internetu.

Wynagrodzenie miesięczne wynosi 1150 netto.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny (71) 377 88 88. Można wysłać również sms o treści Opieka pod nr 600 020 315.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gajowickiej 195, NIP8971770377, KRS 0000378175 oraz inne Spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych mi usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych) a także w celach marketingowych.
Jednocześnie zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług Spółki MEDIPE Sp. z o.o. i innych Spółek powiązanych kapitałowo uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu.
Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest MEDIPE Sp. z o.o. oraz że dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Mapa WrocławProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka osoby starszej od 31.10. do Bhl


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj