Opiekunka osoby starszej od 20.12. do Kleve

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez kontakt64 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Opiekunka osoby starszej od 20.12. do Kleve

Nr ref. PA2012

Zapewniamy:
Legalne i bezpieczne zatrudnienie,
Wysokie wynagrodzenie i możliwość uzyskania atrakcyjnej premii (za pracę w okresie świątecznym, polecenie opiekunki, polecenie rodziny),
Terminową wypłatę wynagrodzenia w walucie wybranej przez Opiekunkę/Opiekuna (euro lub złotówki),
Ubezpieczenie i opłacone składki ZUS,
Pokrycie kosztów podróży,
Nieodpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu pacjenta,
Opiekę koordynatora w czasie pobytu na zleceniu,
Oferty i terminy dobrane indywidualnie do umiejętności i preferencji Opiekunki/Opiekuna.

Wymagamy:
Doświadczenia w opiece nad osobą starszą,
Predyspozycji psychologicznych do wykonywania zawodu opiekuna,
Dobrego stanu zdrowia,
Mile widziane prawo jazdy,
Znajomość języka niemieckiego.


Pacjentka 94 lata, wzrost 163 cm, waga 39 kg. Pacjentka cierpi na raka, inkontynencję. Pacjentka jest osobą leżącą. Ma poważne problemy ze słuchem i wzrokiem, nie ma problemów z mową ani orientacją w czasie i przestrzeni. Wymaga całkowitego wsparcia przy transferze. Jest częściowo inkontynentna, stąd wymaga pieluchowania.

Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Pacjentki całkowitą opieką, należeć będzie: całodobowa gotowość niesienia pomocy Pacjentce, gdy zajdzie taka potrzeba. Prowadzenie domu (gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów), mobilizacja Pacjentki, organizacja czasu wolnego, towarzyszenie podczas codziennych czynności życiowych.
Pacjentka mieszka sama, w domu jednorodzinnym w małym mieście Do najbliższego sklepu jest 10 minut pieszo.
Opiekunka będzie miała zapewniony dostęp do taniej linii telefonicznej do Polski oraz 2-3 godziny wolnego czasu dziennie.

Wynagrodzenie miesięczne wynosi 1100 netto.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny (71) 377 88 88. Można wysłać również sms o treści Opieka pod nr 600 020 315.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gajowickiej 195, NIP8971770377, KRS 0000378175 oraz inne Spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych mi usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych) a także w celach marketingowych.
Jednocześnie zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług Spółki MEDIPE Sp. z o.o. i innych Spółek powiązanych kapitałowo uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu.
Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest MEDIPE Sp. z o.o. oraz że dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Mapa WrocławProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka osoby starszej od 20.12. do Kleve


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj