Opiekunka osoby starszej od 05.12. Burgberg

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez kontakt64 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Opiekunka osoby starszej od 05.12. Burgberg

Nr ref. PH0512

Zapewniamy:
Legalne i bezpieczne zatrudnienie,
Wysokie wynagrodzenie i możliwość uzyskania atrakcyjnej premii (za pracę
w okresie świątecznym, polecenie opiekunki, polecenie rodziny),
Terminową wypłatę wynagrodzenia w walucie wybranej przez Opiekunkę/Opiekuna (euro lub złotówki),
Ubezpieczenie i opłacone składki ZUS,
Pokrycie kosztów podróży,
Nieodpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu pacjenta,
Opiekę koordynatora w czasie pobytu na zleceniu,
Oferty i terminy dobrane indywidualnie do umiejętności i preferencji Opiekunki/Opiekuna.

Wymagamy:
Doświadczenia w opiece nad osobą starszą,
Predyspozycji psychologicznych do wykonywania zawodu opiekuna,
Dobrego stanu zdrowia,
Mile widziane prawo jazdy,
Znajomość języka niemieckiego.

Pacjentka lat 78, wzrost 160 cm, waga 65kg. Pflegestufe 2, pomoc medyczna przychodzi 4 razy dziennie. Pacjentka cierpi na cukrzycę, jest po amputacji nogi do kolana, ma stomię. Pani ma problemy z nerkami. Jest dializowana 3 razy w tygodniu. Pacjentka ma problemy z widzeniem. Porusza się przy pomocy protezy. Potrzebuje pomocy drugiej osoby podczas poruszania się, chodzenia po schodach, zejścia z łóżka, higieny ciała, rozbierania, ubierania. W domu pacjentki są: specjalne łóżko, rolator. Pacjentka je samodzielnie, nie ma problemów ze spaniem.

Pacjent lat 84, wzrost 160cm, waga 60kg. Porusza się przy pomocy rolatora, nie ma problemów z komunikacją i orientacją. Potrzebuje wsparcia drugiej osoby podczas poruszania się, prysznica, ubierania. W nocy Pan używa kaczki. Pan jest osobą spokojną inteligentną, nie sprawiająca problemów. Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym (3 kondygnacje) wraz z kotem.
Do dyspozycji Opiekunki jest pokój, Internet, rower oraz 2 - 3 godziny czasu wolnego dziennie.

Wynagrodzenie miesięczne wynosi 1250 netto.


Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny (71) 377 88 88. Można wysłać również sms o treści Opieka pod nr 600 020 315.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gajowickiej 195, NIP8971770377, KRS 0000378175 oraz inne Spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych mi usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych) a także w celach marketingowych.
Jednocześnie zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług Spółki MEDIPE Sp. z o.o. i innych Spółek powiązanych kapitałowo uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu.
Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest MEDIPE Sp. z o.o. oraz że dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Mapa WrocławProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka osoby starszej od 05.12. Burgberg


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj