Opiekunka osoby starszej, Kln, pilnie od 18.06.2014

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez kontakt64 (osoba prywatna) -

Opiekunka osoby starszej, Kln, pilnie od 18.06.2014

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka osoby starszej, Kln, pilnie od 18.06.2014

Firma Medipe Sp. z o.o. specjalizująca się w zatrudnianiu personelu opiekuńczego i medycznego do pracy w Niemczech poszukuje:
Opiekunka osoby starszej, Kln, pilnie od 18.06.2014
Numer referencyjny: PM1806
Oferujemy:
1. legalne zatrudnienie w oparciu o umowę z polskim pracodawcą,
2. atrakcyjne wynagrodzenie,
3. opłacone składki ZUS,
4. zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu pacjenta,
5. pokrycie kosztów przejazdu,

Wymagania:
1. Język Niemiecki słabszy komunikatywny,
2. Doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
3. Predyspozycje psychologiczne, cierpliwość i życzliwość,
4. Dobry stan zdrowia,

Pacjent: 89 lat, 92 kg wagi, 170 cm wzrostu, Pflegestufe 1. Pacjent cierpi na dolegliwości związane z podeszłym wiekiem, ma problemy z nogami ma ranę na nodze, którą zajmuje się Pflegedienst. Pan porusza się po domu za pomocą rollatora, poza domem za pomocą wózka inwalidzkiego, potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się. Pan samodzielnie korzysta z toalety jednak nie potrafi później sam założyć spodni, wymaga przy tym pomocy opiekunki. Pan cierpi na lekką inkontynencję, używa wkładek. Jest osobą bardzo spokojną i cichą. W niedziele chodzi do kościoła, opiekunka powinna mu przy tym towarzyszyć. Pan mieszka wraz z żoną w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest duży pokój.

Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Pacjentów całkowitą opieką, należeć będzie: wspieranie ich podczas kąpieli i pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy, gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów, pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, towarzyszenie podczas spacerów, organizacja czasu wolnego, towarzyszenie podczas codziennych czynności życiowych.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny (71) 377 88 68i podanie numeru ogłoszenia. Można wysłać również sms o treści Opieka pod nr 600 020 315.

Do aplikacji proszę załączyć klauzule:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gajowickiej 195, NIP8971770377, KRS 0000378175 oraz inne Spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych mi usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych) a także w celach marketingowych.
Jednocześnie zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług Spółki MEDIPE Sp. z o.o. i innych Spółek powiązanych kapitałowo uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu.
Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest MEDIPE Sp. z o.o. oraz że dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Mapa WrocławProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka osoby starszej, Kln, pilnie od 18.06.2014


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj