Opiekunka osoby starszej, Coburg, od 30.06.2014

KONTAKT

Solna - Dodane przez kontakt64 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Opiekunka osoby starszej, Coburg, od 30.06.2014

Firma Medipe Sp. z o.o. specjalizująca się w zatrudnianiu personelu opiekuńczego i medycznego do pracy w Niemczech poszukuje:
Opiekunka osoby starszej, Coburg, od 30.06.2014
Numer referencyjny: EM3006
Oferujemy:
1. legalne zatrudnienie w oparciu o umowę z polskim pracodawcą,
2. atrakcyjne wynagrodzenie,
3. opłacone składki ZUS,
4. zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu pacjenta,
5. pokrycie kosztów przejazdu,

Wymagania:
1. Dobra znajomość języka niemieckiego,
2. Doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
3. Predyspozycje psychologiczne, cierpliwość i życzliwość,
4. Dobry stan zdrowia,
5. Prawo jazdy

Potrzebna opiekunka dla Pana 92 lata (183 cm wzrostu i 83 kg wagi). Pflegestufe 1.Pacjent miał złamanie nogi z przemieszczeniem i rozdrobnieniem kości 7 lat temu. Poza tym cierpi na blok przedsionkowo komorowy 3 stopnia oraz ma rozrusznik serca. Ma również torbiel na nerce.4 razy w tygodniu przychodzi pomoc medyczna i pomaga przy myciu pacjenta i innych czynnościach.Pacjent porusza się na wózku inwalidzkim lub za pomocą rollatora.Od czasu do czasu budzi się w nocy.

Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Pacjenta całkowitą opieką, należeć będzie: wspieranie go podczas kąpieli i pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy Pacjentowi, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów, pomoc Pacjentowi przy ubieraniu się i rozbieraniu, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, towarzyszenie Pacjentowi podczas spacerów, organizacja czasu wolnego Pacjenta, towarzyszenie podczas codziennych czynności życiowych oraz,towarzyszenie podczas wizyt lekarskich (w tym celu do dyspozycji opiekunki będzie samochód).
Pacjent mieszka sam, w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki w pełni wyposażony pokój oraz internet.

Wynagrodzenie: 1150

Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny (71) 377 88 64 i podanie numeru ogłoszenia. Można wysłać również sms o treści Opieka pod nr 600 020 315.

Do aplikacji proszę załączyć klauzule:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gajowickiej 195, NIP8971770377, KRS 0000378175 oraz inne Spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych mi usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych) a także w celach marketingowych.
Jednocześnie zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług Spółki MEDIPE Sp. z o.o. i innych Spółek powiązanych kapitałowo uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu.
Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest MEDIPE Sp. z o.o. oraz że dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Mapa SolnaProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka osoby starszej, Coburg, od 30.06.2014


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj