Opiekun/ka do Małżeństwa - Niemcy od 15.09.2016

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez Opiekunki 365 (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun/ka do Małżeństwa - Niemcy od 15.09.2016

Firma Opiekunki365 zatrudni osobę w charakterze opiekunki do Małżeństwa w Kolonii od 15.09.2016 na 6-8 tygodni.

Do opieki: Pan Karl (86 lat, ok. 172 cm, 70 kg) i Pani Margaret (78 lat, ok. 160 cm, 55 kg).

Stan zdrowia: problemy z chodzeniem - podczas spacerów rollator, cukrzyca, problemy sercowo-krążeniowe, początki demencji.

Obowiązki: pomoc przy higienie osobistej, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu; spacery, gotowanie, pranie, zakupy, prasowanie, utrzymanie porządku w domu.
Dodatkowo przychodzi Pflegedienst.

Bardzo sympatyczni i życzliwi Państwo.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego
- odpowiedzialność i chęć do pracy, uczciwość
- doświadczenie w opiece/referencje.

Oferujemy:
- legalną i bezpieczną pracę
- przejrzyste zasady współpracy
- ciągłość ubezpieczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie (1250-1350 euro netto)
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- bezpłatne przejazdy do/z miejsca pracy
- kontakt z nami 24h i wszelką pomoc koordynatora na miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 533 365 360 lub przesłanie CV na adres mailowy.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:
Opiekunki365
Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr. ew. 2.32/00161/2014
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr. 11366
Pl. Jana Kilińskiego 3/114
tel. 533 365 360

Mapa WrocławProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun/ka do Małżeństwa - Niemcy od 15.09.2016

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !