Opiekunka do 2 osób starszych , Thumsenreuth, od 20.06.2014

KONTAKT

Rusko - Dodane przez kontakt64 (osoba prywatna) -

Opiekunka do 2 osób starszych , Thumsenreuth, od 20.06.2014

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka do 2 osób starszych , Thumsenreuth, od 20.06.2014

Firma Medipe Sp. z o.o. specjalizująca się w zatrudnianiu personelu opiekuńczego i medycznego do pracy w Niemczech poszukuje:
Opiekunka do 2 osób starszych , Thumsenreuth, od 20.06.2014
Numer referencyjny: SCHM2006

Oferujemy:
1. legalne zatrudnienie w oparciu o umowę z polskim pracodawcą,
2. atrakcyjne wynagrodzenie,
3. opłacone składki ZUS,
4. zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu pacjenta,
5. pokrycie kosztów przejazdu,

Wymagania:
1. Dobra znajomość języka niemieckiego,
2. Doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
3. Predyspozycje psychologiczne, cierpliwość i życzliwość,
4. Dobry stan zdrowia
5. Prawo jazdy

Potrzebna opiekunka do małżeństwa.
Pacjentka -81 lat, 160 cm wzrostu, 58 kg wagi.1 grupa inwalidzka Jest po wylewie. Porusza się samodzielnie lub ze wsparciem drugiej osoby.
Pani jest osobą bardzo spokojną, przyjazną oraz miłą.
Pacjent- 82 lata, 167 cm wzrostu, 60 kg wagi. 2 grupa inwalidzka. Jest po wylewie. Cierpi na cukrzycę, inkontynencję (tylko mocz-pieluchy) oraz ma problemy z sercem. Porusza się ze wsparciem rollatora oraz wózka inwalidzkiego. Pan lubi dobre jedzenie oraz spacery.

Oprócz otoczenia Pacjentów całkowita opieką do zadań Opiekunki należeć będzie pomoc podczas higieny (pomoc podczas mycia, kąpieli, prysznica, mycia twarzy, zębów, czesanie włosów mycie, dbanie o ręce i stopy )prowadzenie gospodarstwa domowego ( gotowanie, przyrządzanie jedzenia, pranie, prasowanie, sprzątanie).

Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój wraz z dostępem do internetu oraz telefonem do Polski

Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny (71) 377 88 68 i podanie numeru ogłoszenia. Można wysłać również sms o treści Opieka pod nr 600 020 315.

Do aplikacji proszę załączyć klauzule:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gajowickiej 195, NIP8971770377, KRS 0000378175 oraz inne Spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych mi usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych) a także w celach marketingowych.
Jednocześnie zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług Spółki MEDIPE Sp. z o.o. i innych Spółek powiązanych kapitałowo uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu.
Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest MEDIPE Sp. z o.o. oraz że dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Mapa RuskoProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka do 2 osób starszych , Thumsenreuth, od 20.06.2014


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Miasto Wrocław !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj