Operator Wózka widłowego (Niemcy)

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez SILVERHAND (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Operator Wózka widłowego (Niemcy)

Dla naszego Klienta - dużej szwajcarska firmy z branży logistycznej - obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na terenie Niemiec na stanowisku:

Staplerfahrer (m/w)
mit administrativen Aufgaben
Nr Ref. JB/06L/748

Prosimy o podanie numeru referencyjnego w tytule maila.

Miejsce pracy: Niemcy
Data rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:
obsługa wózka widłowego
załadunek i rozładunek towaru
przygotowywanie towaru według specyfikacji

Wymagania:
co najmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny!) - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta
doświadczenie w/w zakresie zadań
uprawnienia na wózek widłowy
mile widziany własny samochód
znajomość systemu SAP

Oferta:
atrakcyjne wynagrodzenie
zatrudnienie na warunkach niemieckich (niemiecka umowa o pracę)
praca w firmie o ugruntowanej pozycji
możliwość pracy w nadgodzinach
składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
respektowane prawo do urlopu
stały kontakt z biurem w Polsce
nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

SILVERHAND => bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822).
Zanim zadzwonisz do nas, wyślij najpierw CV

Tel. 606 857 993
Tel. 606 857 662
Tel. 668 381 767
Skype: silverhand.natalia
Skype: silverhand.agnieszka

Kontaktujemy się z osobami spełniającymi ww. wymagania. Dziękujemy za zgłoszenia!

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Mapa WrocławProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator Wózka widłowego (Niemcy)

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !