OPERATOR PRODUKCJI / KONTROLER JAKOŚCI

Jelcz-Laskowice - Dodane przez praca.jelcz-laskowice (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia OPERATOR PRODUKCJI / KONTROLER JAKOŚCI

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Opis stanowiska pracy:
kontrola jakościowa produkowanych wyrobów plastikowych,
pakowanie wyrobów gotowych,
nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji.

Wymagania:
mile widziane doświadczenia na stanowisku produkcyjnym,
dokładność i dbałość o szczegóły,
motywacja do pracy, zaangażowanie,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
umowę zlecenie podpisywaną z Interkadra Sp. z o.o., po okresie 3 miesięcy, zatrudnienie na stałe
możliwość korzystania z dowozu pracowniczego z Brzegu i Oławy,
pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.

InterKadra Sp. z o.o.
ul. Bożka 9b/5, 55-220 Jelcz-Laskowice

Mapa Jelcz-LaskowiceProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - OPERATOR PRODUKCJI / KONTROLER JAKOŚCI

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !