Operator obrabiarek sterowanych numerycznie Nr ref: KM/08/15

KONTAKT

Bierutów - Dodane przez j.grabka (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator obrabiarek sterowanych numerycznie Nr ref: KM/08/15

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Nr ref: KM/08/15

Miejsce pracy: Bierutów

Opis stanowiska:
Praca w firmie zajmującej się produkcją drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.
Obsługa obrabiarek CNC Biesse Rover C6 (Ustawianie parametrów narzędzi w głowicy obrabiarki, mocowanie przedmiotów w uchwytach obrabiarki).
Praca na podstawie rysunku technicznego.
Zgłaszanie nieprawidłowości pracy obrabiarek CNC.

Wymagania:
Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.
Min. pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
Umiejętność obsługi i programowania obrabiarek CNC.
Znajomość rysunku technicznego.
Umiejętność szybkiego uczenia się.
Punktualność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
Zdolności manualne.

Oferujemy:
Wynagrodzenie 2400 zł brutto miesięcznie.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Przyuczenie do obsługi poszczególnych maszyn.
Możliwość rozwoju zawodowego.

Dodatkowe informacje:
Praca od zaraz!

Mapa BierutówProfil założony 9 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator obrabiarek sterowanych numerycznie Nr ref: KM/08/15

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !