Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17 i szelki-Szkolenie-Katowice- Marzec

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez szkolenia13 (osoba prywatna) -

Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17 i szelki-Szkolenie-Katowice- Marzec

Pełna treść ogłoszenia Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17 i szelki-Szkolenie-Katowice- Marzec

Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17 i szelki bezpieczeństwa-Szkolenie-NOWE PRZEPISY-Łódź,Katowice,Gdynia-Marzec

UWAGA! Od 1 stycznia 2016 roku w Norwegii weszły w życie nowe zaostrzone przepisy dotyczące pracy na wysokości.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Paragraf 17 - NOWE UPRAWNIENIA NORWESKIE", po którym uzyskasz certyfikat według nowych przepisów. Certyfikat ten uprawnia Cię do montażu rusztowań zarówno od 2, jak i powyżej 9 m.

Zapraszamy na szkolenie w terminie:
31.03-02.04 szkolenie stacjonarne i online
Miejsce:
- Katowice
- Łódź
-Gdynia
-dowolne miejsce na świecie (on-line)

Specjalna Oferta!
W tym terminie zapraszamy na 4 szkolenia:
1. Monter rusztowań-Paragraf 17 - NOWE PRZEPISY
2. Użytkownik rusztowań- Norwegia- NOWE PRZEPISY
3. Kurs ochrony przed upadkiem-szelki bezpieczeństwa- Norwegia-NOWE PRZEPISY
4. Norweskie BHP (HMS)- dla firmy i osób pracujących w Norwegii

Skorzystaj z promocyjnej oferty cenowej na pakiety szkoleń oraz poszczególne szkolenia!
O szczegóły zapytaj konsultanta!

Kontakt: 504.134.690


Zapraszamy na szkolenia interaktywne prowadzone przez Internet na żywo z wykładowcą lub szkolenia stacjonarne w Katowicach, Łodzi lub Gdyni. Wybierz formę szkolenia, która najbardziej Ci odpowiada.

Istnieje również możliwość skorzystania ze szkoleń dostosowanych indywidualnie do Twojego rozkładu zajęć. O szczegóły zapytaj naszego konsultanta!

Nasze kursy prowadzone są przez wykładowców akredytowanych przez norweską jednostkę certyfikującą. Dajemy 100% gwarancji, że certyfikat i plastikowa legitymacja ze zdjęciem są honorowane przez wszystkich pracodawców norweskich i Norweską Inspekcję Pracy!
Pamiętaj, że aby pracować w Norwegii jako monter rusztowań musisz mieć odpowiednie norweskie uprawnienia Paragraf 17. Jeśli nie masz wymaganych uprawnień, zgłoś się do nas na kurs w terminie: 31 marca- 02 kwietnia w trybie stacjonarnym lub przez Internet.

Kurs zakończy się egzaminem, którego zdanie jest równoznaczne z uzyskaniem imiennej plastikowej legitymacji ze zdjęciem wydanej zgodnie z nowymi przepisami.

Wymagania:
- udokumentowanie min. 6 miesięcy pracy w firmie, która korzysta z rusztowań
- udokumentowanie praktyki w wymiarze minimum 72 godzin przynajmniej na trzech różnych typach rusztowań.

UWAGA!
W przypadku braku dokumentu potwierdzającego praktykę minimum 72 godzin i 6-miesięcznego doświadczenia zdanie egzaminu będzie równoznaczne wyłącznie z otrzymaniem dyplomu potwierdzającego odbycie szkolenia. Kartę plastikową ze zdjęciem można otrzymać po uzupełnieniu doświadczenia i dosłaniu odpowiedniego dokumentu w terminie późniejszym.

Pozostałe szkolenia w naszej ofercie:
Zachęcamy również do udziału w innych organizowanych przez nas szkoleniach, dzięki którym możesz podnieść kwalifikacje zawodowe.
1. Operator podnośników/podestów ruchomych "lifty" - uprawnienia norweskie
2. Steigerbouwer - monter rusztowań - uprawnienia holenderskie
Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe i uzupełnij wymagane uprawnienia w Twoim zawodzie! Zapraszamy na nasze szkolenia!

O nas
Jesteśmy agencją rekrutacyjną i szkoleniową działającą na rynku europejskim od roku 2008. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty nadane przez odpowiednie organy państwowe umożliwiające organizowanie w pełni legalnego zatrudnienia.
Znajomość potrzeb rynku w Europie i Skandynawii oraz wymagań tamtejszych pracodawców oraz obowiązujących przepisów prawa pozwala nam dobrać odpowiednich kandydatów na poszczególne stanowiska pracy oraz umożliwić im zdobycie niezbędnych kwalifikacji do podjęcia pracy.

Mapa WrocławProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter rusztowań-Norwegia-Paragraf 17 i szelki-Szkolenie-Katowice- Marzec


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Miasto Wrocław !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj