Młodszy specjalista ds. realizacji projektów zagranicznych z językiem francuskim, Wrocław

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez magdalena.kurys (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Młodszy specjalista ds. realizacji projektów zagranicznych z językiem francuskim, Wrocław

Firma INVENT Sp. z. o. o. zatrudni do biura we Wrocławiu osobę na stanowisko:

Opis stanowiska pracy
Rezerwacja hoteli dla pracowników na terenie Francji
Rekrutacja pracowników francuskojęzycznych
Ewidencja płatności/ ścisła współpraca z działem księgowości
Rozliczanie kosztów podróży służbowej pracowników
Tworzenie i archiwizacja dokumentów
Stały kontakt z zespołem pracującym za granicą

Wymagania
Wykształcenie min. średnie
Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie
Dobra organizacja pracy
Systematyczność, punktualność, obowiązkowość oraz samodzielność w działaniu
Umiejętność obsługi komputera i aplikacji MS Office
Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Wybranym kandydatom oferujemy:
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 16:00
Możliwość zdobycia doświadczenia
Stałą współpracę
Przyjazne warunki pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Aplikacje proszę składać wyłącznie na adres mailowy:

W tytule wiadomości proszę napisać "Młodszy specjalista"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Mapa WrocławProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Młodszy specjalista ds. realizacji projektów zagranicznych z językiem francuskim, Wrocław

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !