Mechanik/Blacharz/Lakiernik (NIEMCY) od ZARAZ!

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez SILVERHAND (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Mechanik/Blacharz/Lakiernik (NIEMCY) od ZARAZ!

SILVERHAND Agencja Zatrudnienia (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822) jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników technicznych z komunikatywną znajomością języka kraju przyjmującego.

SILVERHAND pomoże Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w: Szwajcarii, Austrii, Niemczech oraz w krajach francuskojęzycznych: Belgii i Francji. Bezpłatne usługi tłumaczenia CV, gwarancja wypłacalności firm, z którymi współpracujemy oraz stały kontakt z biurem w Polsce to powody, dla których warto Nam zaufać!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:

Mechanik/Blacharz/Lakiernik
(NIEMCY)
Nr ref. E/Nhm/1277

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego.

Miejsce pracy: Hamburg
Data rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:
- naprawa samochodów osobowych lub ciężarowych (w zależności od preferencji oraz umiejętności)
- przygotowywanie elementów do lakierowania (naprawy smart)
- prace blacharskie
(oferta pracy dopasowana zgodnie z preferencjami Kandydata/Kandydatki)

Wymagania:
- co najmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta
- wyuczony zawód: mechanik samochodowy/elektromechanik/lakiernik/blacharz samochodowy

Oferta:
- atrakcyjna stawka 11-12 euro/godz. netto na rękę
- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
- zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości informujemy o tym)
- możliwość regularnych zjazdów do Polski
- respektowane prawo do urlopu
- stały kontakt z biurem w Polsce
- nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Usługa dodatkowa:

Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Składanie aplikacji:
Zapraszamy do składania aplikacji! Zatrudniamy przez cały czas!
Nie odbieramy telefonów, wyślij SMS, oddzwonimy w ciągu 24H!
SILVERHAND => bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822).
Zanim zadzwonisz do nas, wyślij najpierw CV

Tel. 697 317 027
Tel. 785 624 599
Skype: silverhand.natalia
Skype: silverhand.agnieszka

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Mapa WrocławProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mechanik/Blacharz/Lakiernik (NIEMCY) od ZARAZ!

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Miasto Wrocław !