Mechanik samochodowy

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez joanna.samson2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Mechanik samochodowy

KS Personal Service jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle
z rzetelnymi i sprawdzonymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Miejsce pracy: Niemcy / Okolice Stuttgartu

ZADANIA:
fachowe dokonywanie diagnozy, napraw serwisowych i prac konserwacyjnych, zależnie od posiadanego doświadczenia: maszyn, samochodów, sprzętu rolniczego lub ciężkiego
montaż podzespołów do maszyn i urządzeń
składanie komponentów różnych maszyn i urządzeń wg. rysunku
OCZEKIWANIA:
doświadczenie w zawodzie - oferta uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji
pozytywne nastawienie do pracy: szukamy osób, które lubią to, co robią
chęć zdobycia nowego doświadczenia, rozwinięcia umiejętności zawodowych
gotowość do podjęcia długoterminowego zatrudnienia za granicą
OFERTA:
atrakcyjne wynagrodzenie, zależnie od kwalifikacji
umowa na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony
dodatkowe premie oraz dodatki płacowe
bezpłatne zakwaterowanie- wygoda, komfort, pokój jednoosobowy z dostępem do WI-FI
świetna atmosfera w pracy
praca w uczciwej firmie, która docenia swoich pracowników
profesjonalna pomoc w doskonaleniu swojego warsztatu pracy
opieka polskojęzycznych dysponentów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy odopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Mapa WrocławProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mechanik samochodowy

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !