Mechanik na dziale wtrysku

Nowa Wieś Wrocławska - Dodane przez Work Express Sp. z o. o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Mechanik na dziale wtrysku

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego).

Aktualnie dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Mechanik - dział wtrysku

Obowiązki:

- szybkie reagowanie na bieżące problemy w sprawnym funkcjonowaniu maszyn i urządzeń produkcyjnych
- diagnozowanie, analizowanie i usuwanie przyczyn awarii w maszynach i urządzeniach produkcyjnych
- wykonywanie przeglądów, remontów, konserwacji oraz modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
- sporządzanie raportów

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe, preferowane mechaniczne, elektryczne lub pokrewne
- znajomość obsługi wtryskarek Demag oraz robotów Sepro
- zmysł techniczny oraz wiedza w zakresie budowy i funkcjonowania maszyn produkcyjnych
- znajomość schematów elektrycznych
- zorientowanie na rozwiązywanie problemów technicznych
- mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
- umiejętność pracy pod presją czasu
- obsługa komputera

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie o uznanej na całym świecie marce
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- bardzo dużą szansę na szybkie zawarcie umowy o pracę bezpośrednio z firmą
- 3-zmianowy system pracy od pn do pt
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zapewniony bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

Mapa Nowa Wieś WrocławskaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mechanik na dziale wtrysku

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !