Mechanik na dziale wtrysku

Nowa Wieś Wrocławska - Dodane przez Work Express Sp. z o. o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Mechanik na dziale wtrysku

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego).

Aktualnie dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Mechanik - dział wtrysku

Obowiązki:

- szybkie reagowanie na bieżące problemy w sprawnym funkcjonowaniu maszyn i urządzeń produkcyjnych
- diagnozowanie, analizowanie i usuwanie przyczyn awarii w maszynach i urządzeniach produkcyjnych
- wykonywanie przeglądów, remontów, konserwacji oraz modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
- sporządzanie raportów

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe, preferowane mechaniczne, elektryczne lub pokrewne
- znajomość obsługi wtryskarek Demag oraz robotów Sepro
- zmysł techniczny oraz wiedza w zakresie budowy i funkcjonowania maszyn produkcyjnych
- znajomość schematów elektrycznych
- zorientowanie na rozwiązywanie problemów technicznych
- mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
- umiejętność pracy pod presją czasu
- obsługa komputera

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie o uznanej na całym świecie marce
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- bardzo dużą szansę na szybkie zawarcie umowy o pracę bezpośrednio z firmą
- 3-zmianowy system pracy od pn do pt
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zapewniony bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

Mapa Nowa Wieś WrocławskaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mechanik na dziale wtrysku

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !