Magazynier z uprawnieniami

Siechnice - Dodane przez praca.jelcz-laskowice (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Magazynier z uprawnieniami

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Numer referencyjny: MAG/SIE

Obowiązki:
- obsługa w wózków widłowych
- załadunek/rozładunek towarów na magazynie
- kontrola jakościowa i ilościowa wydawanych towarów
- obsługa skanera, czytnika kodów kreskowych
- inne prace magazynowe

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- aktualne badania psychotechniczne mile widziane
- doświadczenie w pracach magazynowych
- umiejętność obsługi komputera
- dyspozycyjność, elastyczność
- zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę tymczasową zawartą z Inter Kadra Sp. z o.o.
- możliwość przejęcia przez naszego Klienta
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w systemie 3-zmianowym

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Mapa SiechniceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Magazynier z uprawnieniami

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !