Magazynier z językiem niemieckim

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez wroclaw50 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Magazynier z językiem niemieckim

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną
w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.

Aktualnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w branży obuwniczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier/ka
z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Wrocław (Nowy Dwór)
Numer ref.: MD/WRW/012015

Zakres obowiązków:
przyjmowanie, weryfikacja i magazynowanie towaru
kompletowanie, pakowanie oraz wysyłanie towaru do sklepów
konfekcjonowanie towaru z półek magazynowych
praca z dokumentami (m.in. listy przewozowe)
obsługa komputera (system magazynowy, pakiet Windows Office)

Wymagania:
ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO
sprawności fizycznej i dyspozycyjności
dokładności, precyzji
uczciwości, rzetelności, odpowiedzialności i motywacji do pracy
doświadczenia w pracy na magazynie (również ze skanerem)
mile widziane doświadczenie w obsłudze informatycznego systemu magazynowego zamówień

Oferujemy:
umowę zlecenie
profesjonalny system szkoleń
pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 15:15
wynagrodzenie 13,10 zł brutto/h
pracę w renomowanej firmie

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z nr ref.: MD/WRW/012015 na podany adres e-mail. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."

Mapa WrocławProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Magazynier z językiem niemieckim

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !