Magazynier. Psie Pole. OD ZARAZ

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez wroclaw50 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Magazynier. Psie Pole. OD ZARAZ

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.

Obecnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Wrocław (Psie Pole)
Numer ref.: MPP/WRW/112014

Zakres obowiązków:
kompletowanie zamówień
praca ze skanerem
wykonywanie bieżących czynności magazynowych tj. przekładanie, sortowanie, załadunek

Wymagania:
aktualne badania w książeczce do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub gotowości do ich odnowienia (koszt ok. 35 zł za naszym pośrednictwem)
zaangażowanie i motywacja do pracy
sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:
umowę zlecenie
pracę w systemie trzyzmianowym
zatrudnienie od zaraz

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z nr ref.: MPP/WRW/112014
na podany adres e-mail. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."

Mapa WrocławProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Magazynier. Psie Pole. OD ZARAZ

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !