Lider Zespołu ds. Administracyjno-Kadrowych

Bielany Wrocławskie - Dodane przez katarzyna.majcher (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Lider Zespołu ds. Administracyjno-Kadrowych

Opis stanowiska

- Całościowe zarządzanie procesami administracyjno kadrowymi
- Zarządzanie pracą 5 osobowego zespołu ds. administracyjnych
- Prowadzenie dokumentacji pracowniczej (związanej z zatrudnieniem, przebiegiem pracy i rozwiązywaniem umowy)
- Sporządzanie umów, wystawienia skierowań na badania lekarskie, wstępne i okresowe,- wystawianie świadectw pracy, rozwiązania umów, itp.
- Wystawienie wszelkiego rodzaju zaświadczeń dla pracowników, np. dotyczących zgłoszeń do ubezpieczenia, benefitów itp.
- Prowadzenie ewidencji czasu pracy, wprowadzanie absencji do systemu, wyliczanie premii dla pracowników, wyjaśnianie niezgodności
- Wyjaśnianie rozbieżności między zestawieniami płacowymi Klienta a agencji
- Raportowanie

Wymagania

- Bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa pracy a w szczególności ustawy o pracy tymczasowej,
- Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń i prowadzenia dokumentacji pracowniczej
- Zadaniowe podejście do wykonywanych obowiązków
- Gotowość do odbywania podróży służbowych na trasie Wrocław Poznań
- Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem
- Aktywne prawo jazdy

Oferta

- Realne szanse na rozwój zawodowy oraz awans
- Samodzielne stanowisko od pierwszego dnia
- Rozbudowany pakiet socjalny, m.in. lekcje jęz. angielskiego, karta Medicover, karta Multisport, bony na święta, bogaty pakiet szkoleń, programy wdrożeniowe i wiele więcej
- Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy adekwatny do osiąganych wyników

Mapa Bielany WrocławskieProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Lider Zespołu ds. Administracyjno-Kadrowych

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Miasto Wrocław !