Lider Zespołu ds. Administracyjno-Kadrowych

Bielany Wrocławskie - Dodane przez katarzyna.majcher (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Lider Zespołu ds. Administracyjno-Kadrowych

Opis stanowiska

- Całościowe zarządzanie procesami administracyjno kadrowymi
- Zarządzanie pracą 5 osobowego zespołu ds. administracyjnych
- Prowadzenie dokumentacji pracowniczej (związanej z zatrudnieniem, przebiegiem pracy i rozwiązywaniem umowy)
- Sporządzanie umów, wystawienia skierowań na badania lekarskie, wstępne i okresowe,- wystawianie świadectw pracy, rozwiązania umów, itp.
- Wystawienie wszelkiego rodzaju zaświadczeń dla pracowników, np. dotyczących zgłoszeń do ubezpieczenia, benefitów itp.
- Prowadzenie ewidencji czasu pracy, wprowadzanie absencji do systemu, wyliczanie premii dla pracowników, wyjaśnianie niezgodności
- Wyjaśnianie rozbieżności między zestawieniami płacowymi Klienta a agencji
- Raportowanie

Wymagania

- Bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa pracy a w szczególności ustawy o pracy tymczasowej,
- Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń i prowadzenia dokumentacji pracowniczej
- Zadaniowe podejście do wykonywanych obowiązków
- Gotowość do odbywania podróży służbowych na trasie Wrocław Poznań
- Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem
- Aktywne prawo jazdy

Oferta

- Realne szanse na rozwój zawodowy oraz awans
- Samodzielne stanowisko od pierwszego dnia
- Rozbudowany pakiet socjalny, m.in. lekcje jęz. angielskiego, karta Medicover, karta Multisport, bony na święta, bogaty pakiet szkoleń, programy wdrożeniowe i wiele więcej
- Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy adekwatny do osiąganych wyników

Mapa Bielany WrocławskieProfil założony 5 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Lider Zespołu ds. Administracyjno-Kadrowych

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !