kurs treser psów, zoopsycholog, zoofizjoterapeuta

KONTAKT

Bolesławice - Dodane przez edukacjazawodowa (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia kurs treser psów, zoopsycholog, zoofizjoterapeuta

Instytut Edukacji i Kształcenia Praktycznego w Bolesławcu zaprasza na profesjonalne kursy zawodowe.
treser psów - jedyny w Polsce kurs nie oparty na jednej metodzie szkoleniowej
zoopsycholog - najszerszy zakres tematyki: psy, koty, konie, zwierzęta gospodarskie, zwierzeta w ogrodach zoologicznych
zoofizjoterapeuta - trzy główne specjalności podczas jednego kursu: psy, koty, konie
www.edukacjazawodowa.pl
biuro@edukacjazawodowa.pl
698213229
Zajmujemy się propagowaniem wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu wielu dziedzin. Dlatego organizujemy kursy, szkolenia, seminaria dla KAŻDEGO. Bez względu na to kim jesteś naszym celem jest umożliwienie Ci zdobycia nowych lub uzupełnienia posiadanych kwalifikacji. U nas zdobędziesz nowy, ciekawy zawód, poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności oraz zakres wykonywanych usług.
Instytut na zamówienie zakładu pracy, instytucji czy osób zainteresowanych może zorganizować każde szkolenie zawarte w ofercie, jak i przygotować szkolenie specjalistyczne lub każde inne, na które zgłosi zapotrzebowanie zamawiający. Wychodzimy na przeciw osobom, które z różnych względów nie zdobyły zawodu.
Kursy z zakresu weterynarii, psychologii zwierząt, fizjoterapii, terapii zajęciowej, pedagogiki, psychologii, turystyki, rachunkowości, towaroznawstwa, rozwój osobisty.

Wydajemy zaświadczenie o posiadanych kwalifikacjach zawodowych - druk MEN, finansowanie z urzędu pracy dla osób bezrobotnych.Czy zaświadczenia wydawane przez naszą placówkę są ważne w Unii Europejskiej?

TAK

Zaświadczenia wydawane na drukach MEN zgodnie z polskim prawem, są ważne w Unii Europejskiej, ponieważ Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Natomiast wszelkiego rodzaju dyplomy, certyfikaty, świadectwa wydawane przez organizatorów kształcenia, którzy nie posiadają statusu placówki oświatowej, są jedynie wewnętrznymi drukami danego organizatora kształcenia. Twierdzenie, że są one ważne w Unii Europejskiej, bo są certyfikowane przez różnego rodzaju zagraniczne instytucje, jest zabiegiem czysto marketingowym.

Czy zaświadczenia, dyplomy, certyfikaty, świadectwa wydawane w językach obcych są ważne w Unii Europejskiej?

TO ZALEŻY

Wydanie zaświadczenia w języku obcym ułatwia potencjalnemu pracodawcy odczytanie jego treści, jednak to nie decyduje o jego ważności poza granicami Polski. Każde zaświadczenie wydane zgodnie z polskim prawem i przetłumaczone na język obcy, jest ważne w Unii Europejskiej. Z kolei zaświadczenia wydane przez nieuprawnioną do tego instytucję - w jakimkolwiek języku - takiej ważności nie posiadają.

Czy nasza placówka wydaje zaświadczenia w języku obcym?

TAK

Na prośbę danej osoby wydajemy takie zaświadczenia. Są one wydawane jako dodatkowe i płatne dodatkowo w zależności od rodzaju kursu i języka.

Mapa BolesławiceProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - kurs treser psów, zoopsycholog, zoofizjoterapeuta ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Miasto Wrocław !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj