Koordynator rynku zagranicznego

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez kunden2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Koordynator rynku zagranicznego

Jesteśmy pośrednikiem w branży zatrudnienia i doradztwa personalnego z siedzibą we Wrocławiu, oddziałami regionalnymi w Katowicach, Rzeszowie, Lublinie, Bydgoszczy i Zamościu.

Obecnie do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy osób na stanowisko "Koordynator kontraktów zagranicznych".

Obowiązki:
pozyskiwanie i współpraca z klientem zagranicznym
negocjacje na poziomie B2B
zarządzanie personelem na kontraktach zagranicznych
udział w targach branżowych

Wymagania:
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
umiejętność tłumaczenia podstawowych dokumentów
dyspozycyjność do wyjazdów służbowych do Niemiec i Austrii w charakterze tłumacza/koordynatora

Oferujemy:
zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego
możliwość wyjazdów zagranicznych
możliwość rozwoju w ambitnym, młodym zespole
atrakcyjny system wynagrodzeń podstawa i prowizje.

Mapa WrocławProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Koordynator rynku zagranicznego

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !