Kontroler/ka jakości - Wrocław

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez rekrutacja106 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kontroler/ka jakości - Wrocław

PRZYJMIEMY DO PRACY OD ZARAZ

- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

- kontrola jakości, pakowanie, sortowanie, produkcja -

Umowa: umowa zlecenie
Czas pracy: od poniedziałku do piątku (czasem soboty)
+ praca na III zmiany

Miejsce pracy: WROCŁAW, ul. Ostrowskiego

Oferujemy:
- zdobycie doświadczenia w nowoczesnej firmie
- zapewniamy szkolenie i poznanie różnorodnych stanowisk pracy
- podjęcie pracy od zaraz
- praca stała

Wymagania:
- chęć do podjęcia pracy od zaraz
- zaangażowanie do pracy
- możliwość pracy na zmiany

Zadania:
- kontrola jakościowa i wzrokowa części samochodowych
- przepakowywanie części (z większych pudełek do mniejszych)
- sortowanie części samochodowych
- wykonywanie drobnych napraw
- praca przy częściach samochodowych

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą proszę wyślij swoje CV!

ZAPRASZAMY !

Mapa WrocławProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kontroler/ka jakości - Wrocław

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !