Kontroler/ka jakości - Wrocław

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez rekrutacja106 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kontroler/ka jakości - Wrocław

PRZYJMIEMY DO PRACY OD ZARAZ

- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

- kontrola jakości, pakowanie, sortowanie, produkcja -

Umowa: umowa zlecenie
Czas pracy: od poniedziałku do piątku (czasem soboty)
+ praca na III zmiany

Miejsce pracy: WROCŁAW, ul. Ostrowskiego

Oferujemy:
- zdobycie doświadczenia w nowoczesnej firmie
- zapewniamy szkolenie i poznanie różnorodnych stanowisk pracy
- podjęcie pracy od zaraz
- praca stała

Wymagania:
- chęć do podjęcia pracy od zaraz
- zaangażowanie do pracy
- możliwość pracy na zmiany

Zadania:
- kontrola jakościowa i wzrokowa części samochodowych
- przepakowywanie części (z większych pudełek do mniejszych)
- sortowanie części samochodowych
- wykonywanie drobnych napraw
- praca przy częściach samochodowych

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą proszę wyślij swoje CV!

ZAPRASZAMY !

Mapa WrocławProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kontroler/ka jakości - Wrocław

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !