IDEALNE,SKUTECZNE DOKUMENTY APLIKACYJNE CV,LM. Z NIMI PO PRACĘ.cz.2.Cały kraj.

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez dokumentyaplikacyjne (osoba prywatna) -

IDEALNE,SKUTECZNE DOKUMENTY APLIKACYJNE CV,LM. Z NIMI PO PRACĘ.cz.2.Cały kraj.

Pełna treść ogłoszenia IDEALNE,SKUTECZNE DOKUMENTY APLIKACYJNE CV,LM. Z NIMI PO PRACĘ.cz.2.Cały kraj.

Państwa dokumenty aplikacyjne odpowiadają na wiele pytań, ponieważ świadomie lub nieświadomie, w sposób celowy lub niezamierzony - zawieracie w nich Państwo wiedzę o Was samych, informacje, na podstawie których, kompetentny rekruter - wyciąga szereg wniosków o kandydacie.

W skrócie rzecz ujmując - jesteś taki / taka - jak Twoje dokumenty aplikacyjne i będziesz takim samym pracownikiem - jak Twoje dokumenty aplikacyjne.

Najpierw pytania:

"Jakie informacje zawierają Twoje dokumenty aplikacyjne?",
"Jaką wiedzę przekazują Twoje dokumenty aplikacyjne?";
"Co mówią o Tobie Twoje dokumenty aplikacyjne?".

Proszę odpowiedzieć sobie na te pytania;-)

A teraz kilka przykładów z codziennego życia.

Kandydat pisze, że jest osobą kreatywną a jego dokumenty temu przeczą, ponieważ wiadomo, że nie napisał ich sam autorem dokumentów jest bowiem link do strony internetowej z szablonami graficznymi: CV, LM, innymi szablonami. Inny przykład: kandydat pisze, że jest osobą dokładną, skrupulatną a w jego dokumentach aplikacyjnych jest wiele podstawowych błędów formatowania, braki w interpunkcji, a kolor czcionki jest częściowo domyślny, częściowo inny stąd po konwersji do pliku *.pdf lub wydruku dokumenty bezwstydnie obnażają inną prawdę o cechach kandydata.
Podobnie rzecz się ma z tzw. obsługą komputera, Pakietów MsOffice, innych - uwzględnionych w ofercie pracy. Gdyby kandydat rzeczywiście biegle je obsługiwał, to ten fakt miałby odzwierciedlenie w jego dokumentach aplikacyjnych, a skoro nie ma - to albo kandydat przecenia swoją wiedzę i umiejętności, albo po prostu kłamie.

Dlatego dokumenty aplikacyjne są fascynującym źródłem wiedzy. Dostarczają bowiem odpowiedzi, na bardzo wiele pytań, które stawia nie tylko potencjalny rekruter czy pracodawca, ale odpowiadają również na podstawowe pytania, typu:

Dlaczego nie mam pracy?,
Dlaczego mój telefon milczy?,
Dlaczego otrzymuję zaproszenia na interview do takich firm lub na takie stanowiska pracy, na jakich nie chciałbym / nie chciałabym pracować?,
I szereg innych, które sobie zadajesz.

Czy prawdą jest stwierdzenie, że jesteś taki / taka - jak Twoje dokumenty aplikacyjne i będziesz takim samym pracownikiem - jak Twoje dokumenty aplikacyjne?

Moje doświadczenia pokazują, że najczęściej - absolutnie nie. To nieprawda. Ale liczą się dokumenty - podpisane imieniem i nazwiskiem, opatrzone klauzulą lub klauzulami. Faktem jest tylko to, co widzi rekruter, na podstawie czego - wyciąga wnioski, a reszta jest najczęściej mitem.

Oprawa graficzna jest istotna, ponieważ opakowanie jest ważne. Ma być oczywiście "miłe dla oka", łatwo edytowalne, funkcjonalne, podobnie jak nawigacja na dobrze zbudowanej stronie www i podobnie jak słowo pisane - ma skupiać uwagę na najistotniejszych elementach sylwetki kandydata.
Jednocześnie projekt graficzny jest podporządkowany identyfikacji wizualnej, symbolice kolorów oraz dostosowany do stanowiska pracy, na które zamierzamy aplikować, lub branży, która jest przedmiotem naszych zainteresowań zawodowych.

Czy zatem przygotowanie dokumentów aplikacyjnych to sprawa łatwa czy trudna?

Przykładowy wygląd dokumentów aplikacyjnych, ciekawostki i tysiące dokumentów aplikacyjnych znajdziecie Państwo na mojej blogowej stronie internetowej (na dole ogłoszenia link)

Pozdrawiam serdecznie:)
Anna

Mapa WrocławProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - IDEALNE,SKUTECZNE DOKUMENTY APLIKACYJNE CV,LM. Z NIMI PO PRACĘ.cz.2.Cały kraj.


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj