Ho'oponopono według Morrnah Nalamaku Simeony

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez manawa.manawa (osoba prywatna) -

Ho'oponopono według Morrnah Nalamaku Simeony

Pełna treść ogłoszenia Ho'oponopono według Morrnah Nalamaku Simeony

Jeśli lubisz uczyć się z pewnego źródła, to ważna będzie dla Ciebie informacja, że nasze szkolenia organizowane są pod egidą założonej przez Morrnah Simeonę fundacji Pacifica Seminars. Jesteśmy wyłącznym organizatorem kursów oryginalnej metody Ho'oponopono Morrnah Simeony. Uczymy od ponad 10 lat pełnej wersji oryginalnej metody.

Spotkania w 2017 roku:

29/30 kwietnia Warszawa
20/21 maja Wrocław
3/4 czerwca Warszawa


Morrnah Nalamaku Simeona - słynna kahunka hawajska, prowadziła szkolenia na prestiżowych uczelniach Europy i Ameryki, uhonorowana tytułem Żyjący Skarb Hawajów, z jej porad korzystali między innymi John F. Keneddy z żoną.

Zaadaptowała starożytny hawajski rytuał uzdrawiania relacji - Hooponopono - do czasów współczesnych, tak, aby każdy mógł go stosować samodzielnie.

Ile procent życiowej energii poświęcasz na problemy w relacjach (z żyjącymi lub zmarłymi osobami, z sytuacjami, problemami)?
Jeśli:
- żyjesz w poczuciu winy lub krzywdy, masz poczucie krępujących więzów z rodziną, znajomymi, kolegami z pracy,
- czujesz, że stare, wydawałoby się dawno już zakończone związki, wciąż trwają w twojej świadomości,
- doświadczasz problemów emocjonalnych, międzyludzkich, finansowych, z którymi nie możesz sobie poradzić.
To jest to kurs dla Ciebie.
Ta wyjątkowo skuteczna metoda pomaga uwolnić się od ciężaru emocjonalnego, więzów w relacjach, traum i ograniczeń. Pozwala osiągnąć spójność myśli, emocji i czynów, podążyć za inspiracją z góry, zamiast uporczywego kreowania intencji na poziomie umysłu i uzależnień, otworzyć się na nowe możliwości i rozwiązania we wszystkich sferach życia.

NA KURSIE NAUCZYSZ SIĘ ORYGINALNEJ METODY MORRNAH SIMEONY.

Nasze szkolenia organizowane są pod egidą Pacifica Seminars. Jesteśmy wyłącznym organizatorem kursów oryginalnej metody Morrnah Simeony w Polsce.

Prowadzi Joanna Mądrzak (więcej o prowadzącej poniżej oraz na stronie: manawa.com.pl/artykul-33-Joanna_Madrzak.html )


REPORTAŻ, KTÓRY UKAZAŁ SIĘ W MAGAZYNIE SENS: manawa.com.pl/artykuly-dzial-4,-URUCHOMIC_WEWNETRZNY_PROCES__KATARZYNA_SOLTAN.html

oraz

ARTYKUŁY O METODZIE: manawa.com.pl/artykuly-dzial-2,-Artykuly.html

NA KURSIE NAUCZYSZ SIĘ ORYGINALNEJ METODY WEDŁUG MORRNAH NALAMAKU SIMEONY.

UWOLNIJ TO, CO BLOKUJE TWOJE RELACJE, SUKCES, OBFITOŚĆ I SPEŁNIENIE W ŻYCIU. ODUCZ SIĘ TEGO, CO JUŻ "WIESZ NA PEWNO".
ZABIERZ DO DOMU NARZĘDZIE, KTÓRE ODMIENI TWOJE ŻYCIE (pod warunkiem, że będziesz je stosować).

Morrnah polecała Ho'oponopono również osobom, które zajmowały się uzdrawianiem, zarówno w ramach medycyny zachodniej, jak i healerom. Podkreślała, że wszyscy jesteśmy połączeni ze sobą więzami karmicznymi, tak więc bardzo wskazane jest, żeby oczyścić takie połączenia pomiędzy pacjentem a uzdrowicielem, gdyż w innym przypadku mogą się one uaktywnić w procesie.

O prowadzącej: Joanna Mądrzak - coach, trenerka rozwoju osobistego, filolog, wydawca, tłumaczka, publicystka, założycielka wydawnictwa Manawa. Studentka Instytutu Psychologii Zorientowanej na Proces. Uczyła się u wielu znakomitych nauczycieli. Z wieloma z nich obecnie współpracuje. Co-trenerka Bruce'a Moena (Dyplom upoważniający do prowadzenia szkoleń), pomysłodawczyni i współautorka programu III części warsztatów Bruce'a (Podróż wgłąb siebie samego).

Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, indywidualne sesje ho'oponopono oraz coachingu Soulwork (również online), grupowe spotkania z Ho'oponopono - hawajskim rytuałem uzdrawiania oraz sesje hawajskiej pracy z ciałem.

Liczba miejsc jest ograniczona. Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztatach jest nadesłanie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata do trzech dni od daty zgłoszenia.

więcej informacji/rezerwacja miejsc manawa.com.pl

Mapa WrocławProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ho'oponopono według Morrnah Nalamaku Simeony ,773 zł


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj