Elektryk/ elektromonter - Niemcy

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez wroclaw5 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Elektryk/ elektromonter - Niemcy

GRUPA AKCJA JOB
Libra Europe Sp. z o.o Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta, poszukuje osoby na stanowisko:
Elektryk/Elektromonter
Miejsce pracy: Niemcy
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe (elektryczne lub pokrewne),
Doświadczenie zawodowe (udokumentowane świadectwami pracy, referencjami za okres minimum 3 lat),
Aktualne uprawnienia do pracy przy urządzeniach elektrycznych (np. SEP),
Prawo jazdy B (czynne, mile widziany własny samochód),
Wysoka motywacja i zdolność do samodzielnej pracy,
Zadania:
Wykonywanie instalacji elektrycznych w domach/mieszkaniach,
Wykonywanie instalacji przemysłowych,
Budowanie tras kablowych,
Montowanie gniazdek, przełączników, urządzeń elektrycznych,

Warunki:
Stałe zatrudnienie długofalowa współpraca, możliwość rozwoju zawodowego,
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego wykształcenia, doświadczenia, certyfikatów, dyplomów, wynagrodzenie godzinowe plus dzienne diety,

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV , w tytule maila wpisując ELEKTRYK/NIEMCY
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Mapa WrocławProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Elektryk/ elektromonter - Niemcy

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !